כדורגל ישראליליגת העל

יוריס ואן אובריים נפגש עם תושבים מהדרום שפונו לים המלח

קשר מכבי ת''א, יחד עם בת זוגו, ביקרו במלונות בים המלח את המפונים משדרות וקבוצת סעד. השניים פגשו ילדים, הצטלמו איתם והעניקו להם מתנות מהמועדון. משפחות הנופלים הצטמררו מהטקס המרגש בטדי

קרן מועדון הכדורגל מכבי תל אביב ממשיכה להתגייס למען חיזוק תושבי הדרום בימים קשים אלה וגם היום (חמישי) יזמה פעילות להרמת המורל, אותה הובילו כמובן נציגי המועדון. 

הפעם התגייס למשימה הקשר היהודי-הולנדי יוריס ואן אובריים, שיחד עם בת זוגו הגיע למלונות בים המלח ונפגש עם מפונים ומשדרות ומקבוצת סעד. השניים פגשו במקום ילדים רבים, הצטלמו איתם והעניקו להם מתנות ממוצרי המועדון השונים.

בית"ר ירושלים ערכה אמש טקס מצמרר, כואב וייחודי עבור 70 מאוהדיה אשר נפלו ונרצחו במהלך המלחמה. לאורך דקות ארוכות, כשבאצטדיון שורר שקט כואב, הוקראו שמותיהם של כל אחד ואחת מהאוהדים, אשר תמונתם גם התנוססה על כסאות היציע המזרחי. שחקני הקבוצה עלו לחימום כשהם רצים לעברם לאות הוקרה. באצטדיון, מעל התמונות, הוכן גם שלט פריסה ענק בו נכתב שלט תמיכה עבור חיילי צה"ל ומגן דוד ענק.

בית"ר ירושלים זוכרת את האוהדים שנפלו ונרצחו (ליאת אבשלומי)

התגובות מהאוהדים והמשפחות לא איחרו לבוא, כשכולם מברכים על היוזמה, ומבקשים להודות למועדון על הרגעים החשובים האלה: "רצינו רק לומר תודה על התמונה שקיבלנו שהייתה ביציע המזרחי אתמול במשחק. אם רק הייתם יודעים כמה אהב את בית"ר". בנוסף השיק המועדון דף הנצחה באתר המועדון, בו נאספים סיפורים על הנופלים ודברי פרידה מחברים, משפחה ואוהדים ביציעים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button