כדורגל ישראלינבחרת ישראל

יוסי בניון בפוסט: "מעולם לא נשארתי במקום בו אני לא רצוי"

אחרי שסיים את דרכו, המנהל המקצועי של נבחרת ישראל כתב באינסטגרם: ''סיכמנו מספר פעמים על המשך הדרך לעוד שנתיים, שינו אדם שעומד במילתו והפריע לי שזה לא קרה הפעם. חלקים מהשיחה הודלפו במטרה לפגוע''

יומיים אחרי שסיים את דרכו כמנהל המקצועי של נבחרת ישראל, מהלך שלווה בפיצוץ גדול עם היו"ר שינו זוארץ לאחר פגישה בין השניים והדלפת חלקים נכבדים מאותה שיחה לאחד מכלי התקשורת, יוסי בניון פרסם הערב (חמישי) פוסט באינסטגרם ובו התייחס בהרחבה לנושא.

בניון כתב: "האמת שחיכיתי מעט שהסערה תשקע ושהאכזבה מאי העלייה ליורו תרגע כדי לומר שהיה לי את הכבוד והזכות להיות שוב חלק מהדבר המדהים שנקרא נבחרת ישראל. נהניתי מכל רגע מהעבודה לצד צוות של אנשים טובים ומקצועיים כל אחד בתחומו ומול סגל שחקנים שתמיד רצו ונתנו מעצמם הכל כדי להצליח לעשות היסטוריה אבל לצער כולנו זה לא קרה הפעם. לפעמים דברים לא מסתדרים בגלל סיבות כאלה ואחרות או תוצאות לא טובות וזה טבעי בענף שלנו".

בניון המשיך: "אף פעם לא רדפתי אחרי שום תפקיד או נשארתי בשום מקום שלא רציתי או שהרגשתי לא רצוי. כן היה חשוב לי לשבת לשיחה עם היו״ר ולהבין מה הסיבות לפרידה מעבר לתוצאות האחרונות שהסתיימו באכזבה מצד כולנו. במספר מקרים במהלך ההתכנסות הקודמות, וגם מספר ימים לפני המשחק מול איסלנד, סיכמנו על המשך הדרך לעוד שנתיים שמבחינתי הייתה אמירה ברורה שאכן האמינו בדרכנו למרות התוצאות (מי זוכר בכלל שהייתה מלחמה?)".

בניון הוסיף: "כן היה חשוב לי להבין למה הם לא עומדים בסיכום כי אני אדם שמאמין שצריך לעמוד תמיד במילה של עצמך. מהכרות הארוכה והטובה שלי עם שינו גם הוא אדם כזה וזה הדבר היחידי שהפריע לי. אחרי שיחה אישית ומקצועית עם שינו הבנתי כמה דברים וכל אחד המשיך לדרכו. תמיד נהגתי להגיד בשיחות האישיות את כל מה שאני מרגיש בטח בשיחה אישית עם המעסיק שלי, מצער מאוד לראות שחלקים מהשיחה יצאו ׳ממקורבים’ כאלה ואחרים וכמובן חלקים מסוימים בטח כאלה שיצאו מהקשרם ומטרתם היא לנסות ולפגוע בכולנו".

המנהל המקצועי, יוסי בניון (אודי ציטיאט, ההתאחדות לכדורגל)

בניון סיכם: "לאורך כל הקריירה שלי עניינים אישיים תמיד נשארו אישיים ולא זלגו החוצה וטיפת מחשבה תגרום לכל בר דעת להבין למי נגרם נזק בהוצאתם ,חבל מאוד אבל גם זה יעבור כמו כל דבר בחיים .אני רוצה לסיים באיחולי הצלחה לנבחרת ישראל, היא ללא ספק יותר גדולה וחשובה מכולנו. הלוואי והמשחקים יחזרו לישראל בקרוב ושהאוהדים יוכלו לתמוך ולדחוף מהיציעים ולהוביל את השחקנים המוכשרים שיש בנבחרת ואין לי ספק שעוד נגיע לטורניר גדול בעזרת השם. בהצלחה לכולם, שלכם יוסי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button