כדורגל ישראליליגת העל

יוסי אבוקסיס פוטר מהפועל תל אביב, חן סול התפטר מתפקידו

אחרי ה-5:1 לבית''ר ירושלים, האדומים החליטו לבצע זעזוע על הקווים והודיעו למאמן על סיום דרכו לאחר 10 משחקים בהם צבר 5 נקודות מ-30 אפשריות. המנהל המקצועי לקח אחריות, האדומים מתחת לקו האדום

פחות מיממה אחרי ה-5:1 המשפיל מול בית"ר ירושלים, שהוריד את האדומים 3 נקודות מתחת לקו האדום, הפועל תל אביב החליטה היום (ראשון) לבצע זעזוע נוסף בצוות המקצועי. המאמן יוסי אבוקסיס פוטר מתפקידו לאחר שצבר 5 נקודות מ-30 אפשריות ב-10 משחקים על הקווים ולא ניצח אפילו פעם אחת.

מייקל ואלקאניס הוצג: ''לא שולטים בתוצאות, אלא רק בתהליך''
מייקל ואלקאניס עם חן סול (אדי חליאבין)

המנהל המקצועי חן סול היה זה שהודיע לאבוקסיס על סיום דרכו, מינה את מנהל הקבוצה ושחקן העבר סלים טועמה למאמן בשלושת המשחקים שנותרו עד לסיום העונה ומיד הגיש מכתב התפטרות מהמועדון. טועמה עמד על הקווים בניצחון האחרון של האדומים העונה, 0:3 על מ.ס אשדוד בבלומפילד כששימש כמאמן מחליף. אבוקסיס שימש כמאמן במשך כמעט שלושה חודשים, מאז תחילת פברואר.

סלים טועמה (ליאת אבשלומי)

הפועל תל אביב מגיעה למצב שבו היא מחליפה ארבעה מאמנים בעונה אחת – היא פתחה את העונה עם מייקל ולקאניס, שעזב את הקבוצה לטובת אייאקס; בורחה למה נכנס לנעליו, וסיים את דרכו; וכעת, כאשר הקבוצה בסכנת ירידה ממשית, גם אבוקסיס פוטר. יש לציין כי לאחרון יש חוזה גם לעונה הבאה בעלות של 1.5 מיליון ש"ח ובמועדון יצטרכו לפצות אותו.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW