כדורגל ישראליליגת העל

יוסי אבוקסיס: "אנחנו במומנטום לא טוב, אבל נדביק את הפער"

מאמן בית''ר ירושלים דיבר לקראת הדרבי מחר (רביעי, 20:00): ''מאוכזב מפתיחת העונה, יש אצלנו שחקנים שכרגע זה לא זה. שועה? ההנהלה תטפל בנושא הזה''. סילבה: ''הרגשתי שעוד לא סיימתי פה, לכן חזרתי''

אחרי שלושה הפסדים רצופים, בית"ר ירושלים תארח מחר (רביעי) את הדרבי מול הפועל במסגרת המחזור השביעי בליגת העל. בית"ר תערוך לפני המשחק טקס זיכרון והוקרה לנרצחי והרוגי המלחמה, כשהשחקנים יעלו עם שלט "עם ישראל חי". במקביל, היציע המזרחי יואר עם תמונות האוהדים ושמותיהם יוקראו באצטדיון שהוא לנצח יהיה הבית שלהם. כמו כן, ביציע יהיו דגלי ישראל ובית"ר בגודל ענק כדי לתת את הכבוד הראוי לאוהדי הקבוצה ובנוסף, יוקרן סרטון הנצחה עם שלוש משפחות שסיפרו על אהבת הבנים למועדון.

המאמן יוסי אבוקסיס אמר במסיבת העיתונאים לקראת הדרבי: "עשינו שש נקודות, לא הורדתי ארבע נקודות לעצמי. עשינו 6 מ-18, בוא נעשה סדר. גם שש זה לא מספיק, פתחנו רע מאוד את העונה. יש לנו דרבי, משחק קשה מאוד בטח בתקופה הזאת, חזרנו לא טוב מהחודשיים האלה. לא הגיע לנו להפסיד אבל זה לא היה מספיק טוב והיו דקות טובות מעטות. אנחנו מגיעים במצב לא טוב מבחינת הטבלה בגלל שתי הנקודות אבל אני בטוח ומאמין שאנחנו יכולים לצאת לדרך טובה יותר".

שחקני בית"ר ירושלים בדקת הדומייה (ליאת אבשלומי)

אבוקסיס הוסיף: "הריכוז שלנו היה רע מאוד במשחק האחרון, לא היה לנו חוסר רצון. יש שחקנים בכושר פחות טוב אחרי תקופה ארוכה שלא שיחקנו, אבל הפסדנו את זה על חוסר ריכוז. אני מאוכזב מפתיחת העונה שלנו, אבל אנחנו עדיין יכולים להדביק את הפער. חשבנו שאנחנו הולכים לתקופה טובה אחרי שני ניצחונות אבל אז זה השתנה". על העימות המילולי עם ירדן שועה: "את הדברים האלה אני משאיר להנהלה לטפל. מבחינתי יש משחק מחר ולא אדבר על שחקנים באופן אישי זה משחק מאוד חשוב לכולנו ואני ממשיך קדימה".

המאמן סיכם: "יש שחקנים פחות בכושר ונצטרך שינויים, יש שחקנים שכרגע זה לא זה, נצטרך לראות מה לא טוב ולשנות. יש פה סגל לא כדי להיות תמונה, הם צריכים להיכנס ומי שייקח את הצ’אנס שלו ימשיך לשחק. אני מאוכזב מהפתיחה שלנו, לא ציפינו לזה, אנחנו עדיין נדביק את הפער הזה. אני חוזר על שש הנקודות כי זה נראה כאילו עשינו רק הפסדים, אבל ציפיתי שנעשה לפחות עוד ארבע או חמש נקודות בשלב הזה. זה הכדורגל, חשבנו שנלך לתקופה טובה ואז בא ההפסד לריינה משום מקום. מאמין שלאורך זמן נהיה קבוצה טובה".

השוער מיגל סילבה (באדיבות דוברות בית"ר ירושלים)

השוער מיגל סילבה אמר: "זו הייתה החלטה קשה לחזור, לעזוב את המשפחה שלי. הדבר הכי חשוב היה מה שהרגשתי על ישראל ובית"ר. כשיוסי התקשר אליי, זה היה מאוד חשוב שדיברנו, הרגשתי שהייתי צריך לחזור. אני חושב שיש לי עוד הרבה מה לעשות עם בית"ר וזה הרגיש שעוד לא סיימנו, לכן חזרתי". כשהייתי בפורטוגל אתה חושב שזה הרבה יותר גרוע מאשר כשאתה כאן. אני מרגיש אותו דבר בירושלים כמו שהרגשתי לפני. כמובן שבלי המשפחה אני הרבה יותר בבית, אבל אני מרגיש בטוח".

סילבה הוסיף לגבי משפחתו והקהל: "כרגע אני ממתין עד ינואר, אני מצפה שבני משפחתי יבואו בינואר ויהיו פה עד סוף העונה ונראה איך הדברים מתקדמים. אני מקווה שהכל יהיה בסדר ואני מבטיח שאשתדל. הקהל? קשה לשחק בלי האוהדים, ככה גם היה בקורונה. האוהדים דוחפים אותנו מאוד ואנחנו מרגישים אותם. זה חשוב עבורנו אבל אנחנו צריכים למצוא דרך לדחוף את עצמנו ללא הקהל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button