כדורגל ישראליליגת העל

יונתן כהן: "חד משמעית, דניאל פרץ יכול להיות מהטובים בעולם"

אחרי ה-1:4 על צליה בפלייאוף הקונפרנס ליג, כהן נפרד מחברו הטוב שעובר לבאיירן מינכן: "מכיר את האופי שלו, יצליח בגדול". על מכבי ת"א: ''משתפרים ממשחק למשחק. משפתי מצוין, סומך עליו ב-100%''

מכבי תל אביב עשתה אמש (חמישי) צעד משמעותי בדרך לשלב הבתים של הקונפרנס ליג לאחר שגברה 1:4 על צליה הסלובנית ותצא לגומלין ביום חמישי עם מקדמה גדולה. המשחק עמד בסימן הפרידה של הצהובים מהשוער דניאל פרץ שעובר לבאיירן מינכן ומי שנפרד ממנו היה יונתן כהן. שחקן ההתקפה אמר: "קודם כל, דניאל זה חבר ילדות שלי. אני מכיר אותו מגיל ממש צעיר. ידעתי שיגיע לגדולות, אנחנו מאוד מתרגשים בשבילו. זה מעבר באמת שהוא לא רגיל לקבוצה כזאת שבטופ האירופאי".

כהן הודה: "אני מאוד מבואס כי אנחנו מפסידים פה שחקן מאוד משמעותי. הוא גם שותף שלי לחדר, אבל אני מאחל לו באמת את כל ההצלחה. אני בטוח שהוא יצליח ויוכיח את עצמו. אני באמת מאחל לו את כל ההצלחה שבעולם. המו"מ? קודם כל, הוא לא רצה לשתף יותר מדי פרטים וגם לא נכנסנו לזה ממש כי נתנו לו את השקט שלו ואת הריכוז שלו. באמת איחלנו לו שזה יצא לפועל כי מעבר כזה לא קורה בכל יום. אנחנו שמחים שבסוף יצא לשני המועדונים מה שהם רצו. אנחנו באמת מאחלים את כל ההצלחה שבעולם ואנחנו מפרגנים באמת מכל הלב".

דניאל פרץ מקבל אהבה מחבריו (ישי נאמן)

שחקן ההתקפה הוסיף: "חד משמעית זה לא קל לשחק בחו"ל, אבל הוא מגיע באמת למועדון בסדר גודל שאני לא הייתי בו. הוא צריך כמה שיותר לספוג את המנטליות את המקצוענות. זה רמה אחרת שאנחנו לא מכירים, אבל אני מאמין שיש לו את האופי הזה והוא יצליח בגדול. אם הוא צריך ממני משהו, תמיד אני פה בשביל להתייעץ. הוא חבר לפני הכל ואני מאחל לו כל ההצלחה שבעולם". אחד העיתונאים שאל: "האם דניאל פרץ יכול להיות אחד השוערים הטובים בעולם?", וכהן השיב בנחרצות: "אענה לך בקצרה, חד משמעית כן. הוא שוער ברמה מאוד גבוהה ואני בטוח שהוא יצליח".

על המשחק עצמו, אמר כהן: "אני חושב שפתחנו את המשחק טוב והגענו למצבים. בסוף סחטתי את הפנדל והובלנו. זה מה שרצינו. הייתה התקפה שקצת יצאנו מריכוז ולא היינו בעמדות שלנו, ספגנו את 1:1 – אבל אני שמח שלא נשברנו והקהל דחף אותנו. נתנו את השני, השלישי והרביעי, ורצינו כמה שיותר באמת כדי לבוא למשחק הגומלין ביתרון. המשחק הזה עזר לנו לעשות צעד מאוד משמעותי לעבר המטרה שלנו שזה שלב בתים. אנחנו לא רוצים להוריד לשנייה רגל מהגז ויש לנו משחק ביום ראשון שנתכוון אליו מהיום".

שחקני מכבי ת"א חוגגים (ישי נאמן)

כהן הוסיף: "אני חושב שרוב השחקנים שלנו בכושר טוב. יש הרבה שחקנים רעבים שגם לא משחקים ובאמת עובדים מצוין באימונים, ככה שאני מאמין שכל אחד מגיע מפוקס למשחק כזה. נשאב מפה את הדברים הטובים, נתקן את הטעויות וצריכים לבוא לפתוח את הליגה בסערה כי אנחנו מאוד רוצים את התואר הזה, אבל זה מרתון ארוך. אנחנו נתחיל צעד-צעד, מחזור-מחזור. נסתכל למס אשדוד בעיניים ולא נזלזל לרגע. רועי משפתי שוער מצוין, הוא גם אישיות ממש טובה ונכנס מהר לקליקה של החדר ההלבשה. אני סומך עליו 100%, גם כל שחקן פה במכבי בתל אביב, אני סומך עליו לחלוטין".

שחקן ההתקפה סיכם: "אני פחות רוצה להתייחס למכבי חיפה. אין ספק שאם היריבים הישירים שלנו, אבל יש גם את באר שבע ועוד הרבה קבוצות טובות בליגה, אז פחות רוצה לגעת בהם. אני מסתכל עלינו ואנחנו באמת משתפרים ממשחק למשחק, כובשים שערים והרבה שחקנים שותפים למשחק הטוב. יש לנו סגל מצוין, אם וכאשר ירצו לחזק את הסגל זה כבר לא התפקיד שלי. אני כרגע מאמין מאוד בסגל, מאמין מאוד בחברים שלי. אני מאמין שתראו את זה כבר ביום ראשון נגד אשדוד. נבוא לנצח כל משחק".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW