טניסענפים אחרים

יוני ארליך: "אירוע מאוד מרגש, כבוד גדול לייצג את המדינה"

קפטן נבחרת הדייויס אמר לקראת המפגש מול יפן: '' נעשה את המיטב כדי לנצח, הקהל יהווה פקטור''. עוליאל: ''באים בכושר מעולה, רוצים שהקהל יתמוך היטב ונצא מפה עם ניצחון גדול''. וגם: ההגרלה המלאה של המשחקים

היום התקיימה הגרלת סדר המשחקים לקראת מפגש גביע הדייויס בין ישראל ליפן שיחל מחר (שבת) בהיכל שלמה בתל אביב. המשחקים יחלו מחר וביום ראשון בשעה 12:00 ויועברו בשידור ישיר בערוץ הספורט. באיגוד הטניס עדכנו כי יש עדיין כרטיסים זמינים לרכישה באתר לאן.

הגרלת המשחקים מול יפן (גיא סלומון)

בהגרלה נקבע כי המשחק אשר יפתח את יום המשחקים יהיה בין המדורג מספר שתים של ישראל ישי עוליאל והשחקן הבכיר של יפן שו שימבהקורו. בהמשך יעלו מספר אחד של ישראל דניאל צוקרמן ומספר שתים של יפן שינטארו מוצ׳יזוקי. במשחק הזוגות ביום ראשון ישחקו דניאל צוקרמן ועידן לשם מול בן מקלקלן וקייטו יוסוגי. בהמשך יפגשו מספרי אחד דניאל צוקרמן ושו שימבהקורו והמשחק החמישי יהיה בין מספרי שתים ישי עוליאל ושינטארו מוצ׳יזוקי.

יוני ארליך, ישי עוליאל ועידן לשם (גיא יחיאלי, איגוד הטניס)

הקפטן יוני ארליך אמר: "אירוע מאוד מרגש לשחק בישראל, החבר’ה מאוד מנוסים. ההתרגשות מעולם לא השתנתה, כל פעם ששיחקתי בעבר זה פרפרים בבטן. הכנתי אותם לבוא ולשחק את הטניס הכי טוב שלהם. לא חושבים על היריבים, אולי רק ברמה הטקטית. פריבילגיה אדירה לייצג את המדינה, חושב שתהיה תצוגת טניס ברמה מאוד גבוהה. הקהל הוא פקטור אדיר, ראינו את זה בשנה שעברה מול דרום אפריקה. יש פה שחקנים מנוסים, הקהל ייקח את השחקנים לגבהים. נעשה את המיטב כדי לנצח את המפגש הזה".

נבחרת הדייויס (גיא סלומון)

דניאל צוקרמן אמר: "אני בערך שש שנים בדייויס, זה משהו שמחכים אליו שבועות. אנחנו מוכנים, באנו בכושר טוב. זה מאוד שונה מאשר בתחרויות בשנה עצמה, אני אוהב את האווירה הקבוצתית. מוכנים לסוף השבוע". ישי עוליאל סיכם: "היו לי כמה שבועות טובים, מקווה להמשיך ככה. גם ליתר השחקנים אגב, כולם הגיעו בכושר טוב. באים בכושר מעולה, רוצים שהקהל יתמוך היטב ונצא מפה עם ניצחון גדול".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button