כדורגל ישראליליגת על לנוערנבחרת ישראל

יהודים ארגנטינאים נפגשו עם נבחרת הנוער בבואנוס איירס

רגע לפני פתיחת המונדיאליטו כ-80 יהודים מקומיים הגיעו למפגש עם נבחרת הנוער. המאמן אופיר חיים: ''ברגע שהטורניר עבר לארגנטינה צעקתי 'יש' בבית. מגיל 10 חלמתי להגיע לארגנטינה וזה לא קרה עד היום''

כ-80 יהודים ארגנטינאים הגיעו אתמול (שני) למלון נבחרת ישראל עד גיל 20 בבואנוס איירס, באירוע של המחלקה לעידוד עלייה של ההסתדרות הציונית העולמית. באירוע נכחו שגריר ישראל בארגנטינה, אייל סלע, ומנהל ארצות דוברות ספרדית מהמחלקה לעידוד עלייה של ההסתדרות הציונית העולמית, אלחנדרו מלינקובסקי, אשר הנחה את האירוע במהלכו התקיים שיח של שאלות ותשובות בין השחקנים והצוות לנוכחים.

בוני גינצבורג במהלך המפגש (אסי קיפר)

המנהל הטכני בפועל של הנבחרות הצעירות, בוני גינצבורג, אמר: "אנחנו שמחים להיות פה, יודעים שיש כאן קהילה יהודית גדולה ותומכת מאוד וזה משמח אותנו. מהרגע שארגנטינה נבחרה באופן רשמי במקום אינדונזיה, שמחנו על כך. הכדורגל כאן הוא כמו דת והייתי מאושר מאוד כאשר ארגנטינה זכתה במונדיאל, זה היה מתוק דווקא בגלל שזה הלך כל כך קשה. יש פה מסורת ועוצמות מטורפות בכל מה שקשור לכדורגל ואני בטוח שנהנה מהתמיכה שלכם לאורך הטורניר".

מאמן נבחרת הנוער, אופיר חיים (אסי קיפר)

מאמן הנבחרת, אופיר חיים, אמר: "אני מאוד מתרגש. כאשר נכנסתי לאולם לא ידעתי שיהיו כל כך הרבה אנשים, ואני בטוח שגם השחקנים כאן מתרגשים מאוד. אני מבטיח לכם שאנחנו נעשה בטורניר הכל על מנת לשמח אתכם וכל מי שיגיע לראות אותנו במשחקים  יניף את הדגל בגאווה. ברגע שהטורניר עבר לארגנטינה צעקתי 'יש' בבית. מגיל 10 חלמתי להגיע לארגנטינה וזה לא קרה עד היום, כנראה שזה מאלוהים".

הקפטן איליי מדמון (אסי קיפר)

קפטן הנבחרת, איליי מדמון, סיכם: "להגיע למונדיאל עד גיל 20 זה מעמד מאוד מרגש וזאת זכות גדולה להיות פה. אנחנו שמחים ונרגשים. אנחנו רוצים להגיע הכי רחוק גם פה ולא באנו רק לסמן וי על ההשתתפות בטורניר. תודה רבה שבאתם, נעשה הכל כדי לשמח אתכם ואנחנו מקווים שתגיעו לתמוך בנו גם במשחקים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button