ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

טריאתלון: אביב לוי לא יצאה לתחרויות סיום העונה בטורקיה

הטריאתלטית הבכירה של ישראל הודיעה למארגנים שלא תגיע בעקבות המצב הביטחוני ובמקום זאת תתחרה בדרום קוריאה ויפן, גם לבנון יצא להתחרות במזרח. אביב לוי: ''אני רואה עצמי כשגרירה של ישראל''

טיסתה של אביב לוי (20), הטריאתלטית הבכירה של ישראל, שהיתה אמורה לצאת אתמול (חמישי) לשתי תחרויות לסיום העונה, בטורקיה, בוטלה והיא הודיעה למארגנים כי בשל המצב הבטחוני בישראל היא לא תוכל להגיע לטורקיה. מדובר בשתי תחרויות במסגרת גביע אירופה בהן אמורה היתה לוי להשתתף. האחת מתקיימת בראשון הקרוב באלניה והשניה שבוע לאחר מכן בינשיר.

לוי והצוות המקצועי שלה העדיפו למצוא לה תחרויות אחרות ולא לסיים את העונה. אור לבוקר יום ראשון היא תצא לשתי תחרויות במזרח. התחרויות במסגרת גביע העולם וזוהי הפעם הראשונה בקריירה שלוי תתחרה במסגרת הזאת.

איתמר לבנון (צילום פרטי)

התחרות הראשונה בה תשתתף (בשבת הבאה) תתקיים בדרום קוריאה במקצה ספרינט הכולל 750 מטרים שחייה, 20 ק"מ רכיבה ו-5 קילומטרים ריצה. שבוע לאחר מכן היא תתחרה ביפן במקצה אולימפי הכולל 1500 מטרים שחייה, 40 קילומטרים רכיבה ו-10 קילומטרים ריצה.

אביב לוי אמרה היום: "אני משתתפת באבלן הכבד של המשפחות הרבות שאיבדו את יקירהן במלחמה קשה זו. אני רואה עצמי כשגרירה של ישראל בכל הופעה בינלאומית. בימים קשים אלו אני מרגישה אחריות גדולה הרבה יותר. ארכב עם סרט שחור על הקסדה".

טריאתלט נוסף היוצא לדרום קוריאה ויפן הוא איתמר לבנון (22) ממכבי TRIMORE תל אביב שאמר לפני יציאתו: "חשוב מאד לעשות הכל כדי לשמור על שיגרה. בתקופה קשה זו אני מרגיש במיוחד שיש לי זכות גדולה מאד ללבוש את המדים הלאומיים ולשאת את דגל ישראל בגאווה גדולה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button