טניסענפים אחרים

טניס: נבחרת בנות 12 העפילה לבית הגמר באליפות אירופה

לאחר שזכתה בטורניר ההכנה, הצליחה הנבחרת להעפיל גם לגמר אליפות אירופה. דנק: ''תוצר של עבודה קשה, המטרה: להתברג בחלק העליון של האליפות''. רק לפני שבועיים זכתה בטורניר ההכנה לאליפות אירופה

הישג נהדר היום (ראשון) לנבחרת בנות 12 אשר העפילה מהשלב המוקדם לבית הגמר של אליפות אירופה. הנבחרת הכוללת את השחקניות: אופיר מנהרדט (מכבי בני הרצליה), דניאל ברנס(מועדון הטניס באריאל) ודניאל בלושטיין(מועדון הטניס רשפון) והמאמן איגור יונין, ניצחה בשלב הבתים המוקדם שהתקיים בצ׳כיה את נבחרות דנמרק (0:3), בלגיה (0:3) וגרמניה (0:3) והיום בשלב הפלייאוף ניצחה את נבחרת קרואטיה גם כן בתוצאה 0:3 לאחר ניצחונות של דניאל ברנס 2:6, 2:6, אופיר מנהרדט 2:6, 6:1, 5:7, ובזוגות דניאל ברנס ודניאל בלושטיין ניצחו 1:4, 2:4.

הנבחרת הבטיחה את מקומה בין שמונה הטובות באירופה אשר ישחקו בגמר אליפות אירופה שיתקיים בין התאריכים 10-13 באוגוסט באז'אקסיו בצרפת. הנבחרות הנוספות אשר העפילו לגמר הן: צ׳כיה, איטליה, ספרד, צרפת, אוקראינה, בריטניה וסלובקיה. כזכור רק לפני כשבועיים זכתה נבחרת הבנות בטורניר הכנה לאליפות אירופה שהתקיים באיטליה תוך כדי שהיא גוברת על נבחרות מצוינות והשבוע המשיכה בתצוגת תכלית מרשימה.

המנהל המקצועי של האיגוד, תומר דנק: "הנבחרת היא תוצר של עבודה נכונה במועדונים יחד עם איתור וגיבוש לנבחרת ועבודה שוטפת וממוקדת שנעשית לאורך השנה באיגוד הטניס כחלק מהתוכנית המקצועית דרך פרויקט אתנה ודרך הסגלים הצעירים. אני רוצה לברך את איגור יונין קפטן הנבחרת (והמאמן של אופיר) ואת המאמנים האישיים של הבנות שי ברנס ולימור גבאי שעושים איתן עבודה מצוינת לאורך השנה. ההצלחה הזו אינה מפתיעה אותנו שכן התחזית והציפייה היתה עלייה לבית הגמר ועכשיו המטרות הן להתברג בחלק העליון של האליפות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW