כדורגל ישראלינבחרת ישראל

טלסניקוב: "זכות גדולה להיות פה, אני אור קטן בתוך אור גדול"

לקראת המשחק הגורלי מול איסלנד ביום חמישי, שחקן העבר הצטרף יחד עם אגדת עבר נוספת - רונן חרזי - לנבחרת במסע להונגריה. החלוץ: לא יודע אם אני יכול לייעץ לזהבי''. דיווח של שליח ''ישראל ספורט'' להונגריה

ז'אן טלסניקוב ורונן חרזי הם ראשוני האגדות שמצטרפים לנבחרת בנסיעה לחו"ל. לקראת המשחק הקרוב נגד איסלנד, הם שוחחו עם התקשורת שמלווה את הנבחרת. ז'אן טלסניקוב: "זה מדהים ומרגש. זאת התרגשות להיות ב'שלב העצה', מה שנקרא, בגיל 50. בתוך הלב שלנו יושב אותו ילד שמשחק את המשחק וזו זכות גדולה להיות פה. כל הכבוד להתאחדות וליוסי בניון שהרים את הדבר הזה. אנחנו אור קטן באור הגדול הזה שנמצא פה , כדי לאחד את הישן והחדש. אני חושב שזה מאוד חשוב להיות מסר לדור הבא בכדורגל הישראלי שהם כבר תותחים. אני קורא ספר על יפן ויש פה אחד שמשחק ביפן (נטע לביא). השחקנים מאוד מכבדים".

בלם העבר הוסיף: "אני אגיד לך למה זה חשוב, כי בסופו של דבר, בעשייה שלי, זה שאני מאפשר לאותם חבר'ה צעירים בתוך התחום שחולמים להצליח ולהיות מקצוענים. אחת השאיפות הכי גדולות זה להגיע לפיק והשיא בכדורגל הישראלי זה להגיע לנבחרת ישראל. זה שמאפשרים לנו כל פעם לחוות את זה מחדש, זה גורם לנו להתחדשות ולהעביר את המסר לדור הצעיר. אני באמת מרגיש שיש רוח חדשה פה". לקראת המשחק המכריע ביום חמישי מול איסלנד, אמר טלסניקוב: "המצב רוח והשמחה זה המסר לוויקינגים".

שחקני נבחרת ישראל (ההתאחדות לכדורגל)

רונן חרזי אמר: "השחקנים ניגשים אלינו ומאוד מכבדים. את טלסניקוב הם מכירים יותר כמאמן מנטלי שעבד עם חלק מהשחקנים. בוא נגיד ככה שחצי מהנבחרת הם בגילאים של הילדים שלי, אז יש עניין של דורות מה שנקרא. אנחנו רוצים קודם כל להגיד תודה לצוות המקצועי ולהתאחדות שחשבנו עלינו. זו למעשה הפעם הראשונה שמביאים שחקנים למשחק כזה ולטורניר כזה וזה חשוב. שעלינו למגרש היינו הראשונים וחשבנו, האם אנחנו מצטרפים לאימון או לא. זה חלק מאיתנו".

חרזי העביר גם מסר לערן זהבי, מלך השערים של נבחרת ישראל: "כל מה שערן עושה בכדורגל, אני לא יודע אם אני יכול לייעץ לו משהו. זה שחקן שמבקיע כמעט בכל משחק, אני בטוח שאת העבודה הוא יעשה. נקווה שמה שהם יעשו, נדע לשמור על זה לנצח ולעלות". לקראת המשחק המכריע ביום חמישי מול איסלנד, אמר חלוץ העבר: "התחושות טובות מאוד, באנו עם מצב רוח ויש אווירה מעולה. נקווה שביום חמישי האווירה תימשך ויהיה מצב רוח".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button