כדורסלליגת העל

טיסת מכבי ת"א לבלגרד נדחתה, משחקי ליגת הכדורסל נדחו

הצהובים אמורים היו להמריא לבלגרד למשחק הפליי-אין נגד באסקוניה בשעות הצהריים, אבל ייאלצו לצאת בטיסה רק לפנות בוקר. שני משחקים בליגת בכדורסל נדחו להמשך השבוע. וגם: הנחיות מנהלת הכדורגל לקבוצות

אחרי שניצחה 81:90 את הפועל חולון אמש, מכבי תל אביב התפנתה היום (ראשון) למשחק מול באסקוניה בפליי-אין של היורוליג ביום שלישי. הקבוצה אמורה הייתה להמריא מנתב"ג בשעות הצהריים המוקדמות, כשסגירת המרחב האווירי של ישראל בשעות הלילה גרם לחששות אצל הצהובים, אבל במועדון נשמעו הבוקר מעט יותר רגועים אחרי הפתיחה של נתב"ג. בהתחלה הצהובים הצליחו לדחות את הטיסה לשעות הערב, אך בסופו של דבר היה עוד שינוי והם ימריאו רק לפנות בוקר.

מנהלת ליגת העל בכדורסל הודיעה רשמית כי בשל המצב הביטחוני הוחלט להזיז את המשחקים שתוכננו להתקיים הערב: בני הרצליה – הפועל חיפה יתקיים מחר, 15/4, בשעה 18:40; הפועל תל אביב – מכבי עירוני רמת גן יתקיים ביום שלישי, 16/4, בשעה 18:00. מוקדם יותר, הודיע איגוד הכדורסל שכל משחקי הליגה והגביע שנועדו להיערך היום נדחים, כאשר ההודעה התייחס למשחקים שאינם במסגרת ליגת העל.

מנהלת הליגות בכדורגל שיגרה מכתב הנחייה לקבוצות ליגת העל, שצריכות לשחק היום (ראשון) ומחר ללא קהל ביציעים בגלל המצב הביטחוני. המשחקים הם: הפועל ירושלים – מכבי פתח תקוה (ראשון, 19:00), הפועל חיפה – מכבי בני ריינה (ראשון, 19:45), מ.ס אשדוד – מכבי נתניה (ראשון, 20:00), הפועל באר שבע – מכבי תל אביב (שני, 20:30). במנהלת ביקשו כי לא יהיו הערב ומחר ילדים, שמביאים כדורים וגם לא ילדים שמנענעים את דגל הפריסה הגדול במרכז המגרש לפני תחילת המשחקים.

בנוסף, במנהלת ביקשו מהקבוצות לפזר כדורים בצדי המגרש במקום, ולהניח את דגל הפריסה על כר הדשא כשעה לפני המשחק מבלי לנענע אותו. בשורה התחתונה, במנהלת הליגות מעדיפים שלאור ההנחיות של פיקוד העורף, לא יהיו הערב ומחר ילדים בתפקידים שונים על כר הדשא. בנוסף, נציין כי המנהלת לא הגבילה את מספר בעלי התפקידים שיכולים להיות משתי הקבוצות במגרשים, או כלי התקשורת, ובכל מקרה ההערכה היא שיהיו מקסימום 200 אנשים משתי הקבוצות.

הדרבי הראשוני (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

באיגוד הכדוריד החליטו לקיים כמתוכנן ולהוציא לדרך מחר את סדרות חצי גמר הפליאוף בליגת ווינר לגברים, ואת סדרת גמר הנשים בליגת אתנה, בהתאם להוראות פיקוד העורף (התקהלות עד אלף איש). בגברים: מחזיקת גביע המדינה א.ס רמת השרון תארח את מ.כ חולון ב'אורנים' ב-19:00, והאלופה המכהנת מכבי ראשון לציון תארח את הדרבי הראשוני מול הפועל ראשון לציון ב-19:30, בבית מכבי. בנשים: מכבי הארזים רמת גן תפגוש את בנות הרצליה ב-20:15 באהל שם ברמת גן.

מאיגוד הכדוריד נמסר: "לאורך הלילה והבוקר התקיימו התייעצויות, ולבקשת ראשי הקבוצות, שחלקם גם קיימו שיחות עם השחקנים והשחקניות הזרים והזרות – המשחקים ייערכו כפי שתוכננו, אם כמובן לא תחול הידרדרות נוספת במצב הביטחוני. במקביל, בהתאם להוראות – איגוד הכדוריד הקפיא את פעילות הליגות הצעירות, בהתאם להוראות".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW