ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

טאקוונדו: רבקה באייך זכתה במדליית הארד באליפות אירופה

עוד הישג נהדר באליפות אירופה: אחרי מדליית הארד של נמרוד קרביצקי, גם לוחמת הטאקוונדו הרשימה עם זכייה במדליית הארד במשקל 49 ק''ג במסגרת אליפות אירופה. באייך עשתה זאת בפעם השלישית בקריירה

נבחרת הטאקוונדו ממשיכה להנפיק הישגים מרשימים באליפות אירופה שמתקיימת בטאלין, אסטוניה. היום (שבת) קיבלנו מדלית ארד לרבקה באייך (49 ק"ג) לאחר יום קרבות מצוין, העפלה לשמינית הגמר בשל דירוגה הגבוה בתחרות, ניצחון בשמינית הגמר על מתחרה מאזרבאיג׳אן 0:2 במערכות, ברבע הגמר ניצחון על מתחרה מבולגריה 1:2 במערכות ובחצי הגמר נעצרה מול מתחרה מסרביה 2:0 במערכות.

מדובר בהישג אדיר לרבקה שמסיימת עם מדלית הארד היוקרתית זו בפעם השלישית! בקריירה שלה, לאחר שעשתה זו באליפויות אירופה בשנת 2021 ובשנת 2022.

רבקה באייך (צילום: אמאדין לוריאול)

מוקדם יותר התחרו טום פשקובסקי ידימה נגייב (58 ק"ג) ובנערות ליפז חג׳אמה (68+) שלא הצליחו להעפיל לשלבי רבע הגמר. את המשלחת מובילים מאמני הנבחרת רומן רוסינוב ומרק ברגינסקי.

הנבחרת הישראלית מסיימת תחרות מוצלחת מאוד עם שתי מדליות ארד בגילאי הבוגרים של נמרוד קרביצקי (68 ק"ג) ורבקה באייך (49 ק״ג) ומדלית ארד נוספת בגיל הנוער של ירדן נשר (49 ק"ג).

מאיגוד הטאקוונדו: "מדובר בשנה עמוסה מאוד לספורטאים ולמאמנים והעבודה קשה מאוד גם פיסית וגם מנטלית. ההישג של הנבחרת שחזרה עם 3 מדליות מתוכם שניים בגיל בוגרים הוא הישג מצוין. גם בנבחרת הנוער רואים שיפור ויש דור חדש של ספורטאים כישרוניים שמכוון מאוד גבוהה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW