ענפים אחריםענפים נוספים

טאקוונדו: אבישג סמברג ורבקה באייך זכו במדליות זהב בלוקסמבורג

ממשיכים בהכנות לקראת המשחקים האולימפיים: המדליסטית האולימפית (עד 53 ק''ג) הגיעה לפודיום נוסף, הישג נפלא גם לחברתה למשלחת הישראלית בתחרות הסבב העולמי בטאקוונדו. מי עוד זכו במדליות?

אליפות הסבב העולמי בטאקוונדו בלוקסמבורג התקיימה היום (ראשון) ובמהלכה אבישג סמברג ורבקה באייך זכו במדליות זהב ואילו טום פשקובסקי וירדן נשר קטפו את מדליות הכסף.

סמברג (עד 53 ק"ג), מדליסטית הארד מטוקיו, החלה את יום התחרויות בשלב שמינית הגמר עם ניצחון 0:2 על מוגל הנורווגית. ברבע הגמר פגשה את רונקן הגרמנייה, וניצחה גם שם 0:2. בשלב חצי גמר הגמר גברה על פפה היווניה באותה התוצאה, ובגמר ניצחה 0:2 יריבה גרמנייה נוספת, מדלן פולגמן.

רבקה באייך עם המדליה (איגוד הטאקוונדו)

באייך (עד 46 ק"ג), פתחה משלב רבע הגמר עם ניצחון 0:2 על קראוגלאן הגרמנייה, גברה 0:2 על אוזון ההולנדית בחצי הגמר, ובגמר ניצחה את לופז איזקיירדו הספרדייה 0:2. 

נשר (עד 49 ק"ג), ניצחה בקרב הראשון שהיה רבע הגמר שלה 0:2 יריבה אמריקאית. בחצי הגמר פגשה בקאמקאסומפו הצרפתייה וניצחה גם כן 0:2, ובגמר הפסידה לסרזו הספרדייה 2:0. 

הישראלים עם המדליות (איגוד הטאקוונדו)

בגזרת הגברים, פשקובסקי (עד 54 ק"ג) זכה כאמור במדליית הכסף. בקרב הראשון שהיה לשלב שמינית הגמר, הישראלי ניצח את צ׳אנג הצרפתי 0:2. ברבע הגמר ניצח את ואן פאסל הבלגי 0:2. בחצי הגמר ניצח יריב גרמני, ונעצר בגמר על ידי אליסו קאפוליני הגרמני 0:2.

בגילאי הנוער זכתה ליפז מחג'נה במדליית הזהב ותומר בראש זכה במדליית הארד.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW