כדורעףענפים אחרים

חשד: העמוד של מכבי תל אביב כדורעף באתר של ה-CEV נפרץ

דגלי איראן הופיעו היכן שהיו אמורות להיות תמונותיהם של שחקני האלופה, באתר האיגוד האירופי. כזכור, המשחק של הצהובים בגביע האתגר מול טיראנה האלבנית נדחה. שיטרוק: ''דילמה קשה לגבי המשך דרכנו באירופה''

ראשי קבוצת הכדורעף של מכבי יעדים תל אביב, סגנית אלופת גביע האתגר, גילו היום (שלישי) במפתיע באתר הרשמי של איגוד הכדורעף האירופי ה-CEV כי בעמוד המידע על הקבוצות המשתתפות בגביע האתגר, מופיע דגל איראן במקום הלוגו של מכבי יעדים תל אביב.

ראשי המועדון הישראלי פנו מידית לאיגוד האירופי והביעו חשש כי האתר שלהם נפרץ על ידי גורמים עויינים וביקשו מיד לטפל בעניין ולדאוג לתקן את הפרסומים המעוותים. במקביל לפניית הקבוצה, פנתה יו"ר איגוד הכדורעף בישראל רינה דור גם היא, במהירות המרבית לאיגוד האירופי וביקשה לטפל מידית בתקלה.

היו"ר דורון שיטרוק (באדיבות מכבי ת"א)

ראשי ה-CEV הודיעו למכבי תל אביב ולאיגוד הכדורעף כי הם מטפלים מידית בתקלה, אך עדיין לא מצאו את המקור לפרסומים "המוזרים" כפי שהם הגדירו. מכבי תל אביב אמורה לשחק נגד טיראנה האלבנית בסיבוב הראשון של המוקדמות. בגלל המלחמה בישראל ובגלל שהאלבנים סירבו להגיע לישראל נקבע כי יערך משחק אחד, באולם ניטראלי שהמנצחת בו תעפיל לשלב הבא.

נכון לעכשיו, מסיבות ביטחוניות טרם נקבעו מועד המשחק והמדינה בה יתקיים, ויו"ר אגודת מכבי תל אביב דורון שיטרוק הודה הערב: "אנו מודאגים מאד מהמצב הביטחוני באזורינו ומתלבטים קשות אם לצאת למשחק כאשר אין סביבנו אבטחה משמעותית. אף אחד מראשי המועדון לא ייקח על עצמו אחריות וסיכון בהוצאת קבוצה ללא אבטחה מלאה ולכן אנחנו בדילמה קשה לגבי המשך דרכנו באירופה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button