כדורגל ישראליליגת העלנבחרת ישראל

חריג הגיל השלישי: שון גולדברג בסגל הנבחרת לפריס 2024

אחרי דניאל פרץ וגאנדלמן, בלם מכבי חיפה נבחר גם הוא לייצג את ישראל בטורניר האולימפי. המאמן גיא לוזון: ''הם נבחרו בזכות אישיות יוצאת דופן. בטוח ששון יתרום לנו רבות''. הסגל המורחב ולוח המשחקים - בפנים

אחרי שוער באיירן מינכן דניאל פרץ וקשר גנט עומרי גאנדלמן, היום (חמישי) נקבע כי חריג הגיל השלישי שמצטרף לסגל הנבחרת האולימפית בטורניר הכדורגל של פריס 2024 הוא בלמה של מכבי חיפה, שון גולדברג.

מאמן הנבחרת האולימפית, גיא לוזון: "שלושת החריגים נבחרו בקפידה והסיבה הראשונה לבחירתם היא האישיות יוצאת הדופן שלהם. שון גולדברג הוא בלם עם ניסיון רב גם בזירה המקומית וגם בזירה הבינלאומית ואני בטוח שיתרום לנו רבות במשחקים האולימפיים בפריס בקיץ".

שון גולדברג עצמו אמר: "כל זימון לנבחרת גורם ללב לפעום בעוצמה מחדש. שמח מאוד שנבחרתי להיות אחד משלושת חריגי הגיל בנבחרת האולימפית ולייצג את מדינת ישראל באולימפיאדה, זה חלום נוסף שמתגשם ואני אעשה הכל כדי לעזור לחברים שלי בקיץ בפריס. ההשתתפות באולימפיאדה היא היסטוריה ואני מאוד מקווה שנצליח לכתוב את ההיסטוריה מחדש, דווקא בימים הקשים שעוברים על המדינה, זהו כבוד גדול לייצג אותה. אעשה הכל כדי שנצליח ונשמח את העם, אל אל ישראל".

שון גולדברג עם הכדור (אליאב אוזן)

הנבחרת תפתח את אימוניה בחודש הבא (19.6) לקראת האולימפיאדה. להלן הסגל המורחב לאימונים בבית הנבחרות בשפיים:

שוערים: דניאל פרץ, עומר ניראון, ניב אליאסי.
הגנה: רוי רביבו, עיליי פיינגולד, נעם בן הרוש, אור ישראלוב, נועם מלמוד, סתיו למקין, דורון ליידנר, איתי בן חמו, שון גולדברג.
קישור והתקפה: עידו שחר, אושר דוידה, דור תורג'מן, עילאי חג'ג, ענאן חלאיילי, עומרי גנדלמן, איתן אזולאי, אמיר גנאח, איינאו פרדה, אוסקר גלוך, ליאל עבדה, ניב יהושע, עידן טוקלומטי, עדי יונה, אלעד מדמון, מוחמד אבו רומי, לירן חזן.

ישנם מספר שחקנים שלא יצטרפו מתחילת האימונים ב-19 ביוני עקב לו"ז בקבוצתם. חשוב לציין כי הסגל אינו סופי, כאשר סגל רשמי למשחקים האולימפיים יפורסם ב-2 ביולי.

לוח המשחקים המלא של שלב הבתים

24 ביולי, 22:00, פארק דה פראנס, פריס: מאלי – ישראל
27 ביולי, 20:00, פארק דה פראנס, פריס: פרגוואי – ישראל
30 ביולי, 22:00, סטאד דה לה בוז'ואר, נאנט: ישראל – יפן

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW