כדורסלכדורסל נשים

חצי גמר גביע לנשים: "אין פייבוריטיות, יש ארבע קבוצות טובות"

חצי גמר גביע המדינה מגדל לנשים יערך מחר באולם בית מכבי בראשל''צ. המשחק הראשון יפגיש מחר בשעה 17:00 את א.ס רמה"ש ואליצור רמלה, המשחק השני בשעה 19:15 יפגיש את הפועל ראשל''צ והפועל לב ירושלים

חצי גמר גביע המדינה מגדל לנשים יערך מחר (שני) באולם בית מכבי בראשון לציון והיום נערכה מסיבת העיתונאים לקראת האירוע הם מאמני ומאמנות הקבוצות והקפטניות. המשחק הראשון יפגיש מחר בשעה 17:00 את א.ס רמת השרון ואליצור רמלה, המשחק השני בשעה 19:15 יפגיש את הפועל ראשון לציון והפועל לב ירושלים. מחר תשיר את התקווה עדי שרעבי, אחייניתם של יוסי ואלי שרעבי. יוסי נרצח בשבי, ואלי, שכל משפחתו נרצחה ב-7 באוקטובר, עדיין מוחזק בשבי בעזה וכולנו ממתינים לו שיחזור.

מאמן אליצור רמלה, דניאל גוט: "במשחקי גביע אין פייבוריטיות, יש פה 4 קבוצות טובות שהגיעו למעמד הזה, במשחק אחד הכל יכול לקרות. אנחנו מתרכזים בדרך, בעבודה שלנו ולא בתוצאות, וזה יבוא את התוצאות שאנחנו מצפים להן".

אליסה בארון ועדן רוטברג (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

קפטנית אליצור רמלה, עדן רוטברג: "זה משחק גביע ואנחנו פחות מסתכלות על הליגה, אנחנו עושות עבודה קשה כל העונה ומתאמנות קשה בעיקר הזכות הצוות המדהים שלנו. רמה"ש קבוצה מצוינת ואנחנו למדנו אותם, זה יהיה משחק מאוד צמוד ונצטרך לבוא חדות. דור סער חברה קרובה, אני מאוד אוהבת אותה אבל יש משחק חצי גמר ולשעתיים נשים את החברות בצד וניתן בראש אחת לשניה".

מאמן א.ס רמת השרון, רועי לוין: "אנחנו עוסקים בעצמנו, קיבלנו החלטה שמול רמלה הצרה יכולה לבוא ממקום אחר, אנחנו מותג חזק בכדורסל נשים, רצינו מאוד להגיע למעמד הזה ונעשה הכל כדי לנצח". קפטנית א.ס רמת השרון, אופיר קסטן רז: "אנחנו עושות את ההכנה שלנו ומסתכלות על עצמנו, ואת זה נביא למגרש".

מאמנת הפועל לב ירושלים, לימור פלג: "מצד אחד זה טוב שאתה משחק מול קבוצה בדיוק לפני הגביע, מצד שני גם להם יש את היתרון הזה. ראשון לציון קבוצה מעולה, הם מאוד דומים לנו מבחינת הסגנון ויהיה משחק קשה ומעניין מחר. העובדה שהמועדון שנה ראשונה בליגה, גם בניהול וגם בצוות המקצועי אנחנו יכולים לבנות עולם שאנחנו רוצים ואיך הכדורסל צריך להראות. האגודה הזו בנויה מלמטה, אנחנו מקדמות את הנערות ואת המחלקה הצעירה. יש לנו המון שחקניות צעירות ומוכשרות שרוצות להוכיח שמקומן בליגה הזה, רואים את העבודה הקשה ואת החיבור שיש לנו, זה הרבה הון אנושי".

אופיר קסטן רז עם עדן ציפל (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

קפטנית הפועל לב ירושלים, אליסה בארון: "זה מראה כמה טובה הקבוצה שלנו בנויה, השגנו הרבה בתקופה הקצרה הזו, אנחנו קבוצה של לוחמות וננסה להשיג את כל מה שאנחנו יכולות".

מאמן הפועל ראשון לציון, זיו ארז: "אני רוצה להגיד כל הכבוד ללב ירושלים, הם עושים אחלה עבודה. אנחנו חושבים שאנחנו האגודה מספר 1 בארץ, השחקניות שלנו צעירות וכשרוניות, אני מחזיק מהן, אנחנו לא באים אנדרדוג בשום משחק. אני חושב שבשנה הבאה צריכות להיות 3 זרות, זה יכול לעזור גם לישראליות באימונים".

קפטנית הפועל ראשון לציון, עדן ציפל: "אנחנו צריכות להפוך את החסרון ליתרון, כל המשחקים האחרונים לא עבדו לטובתנו, אנחנו באות מרוכזות בעצמנו כי זה משחק גביע וזה לא ליגה. נבוא להילחם, ירושלים קבוצה טובה מאוד ואנחנו מוכנים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button