כדורגל ישראליליגת העל

חן סול: "האחריות היא קודם כל שלי, סומך על טועמה והשחקנים"

המנהל המקצועי של הפועל ת''א פיטר את יוסי אבוקסיס, מינה את סלים טועמה לשלושת המחזורים האחרונים - והגיש מכתב התפטרות. במועדון פנו לקהל: ''לפנינו 3 משחקי גמר, רק ביחד נוכל לעבור אותם בצורה מוצלחת''

מעט יותר משלוש שעות אחרי הדיווחים בתקשורת, הפועל תל אביב הודיעה רשמית על השינויים בצוות המקצועי. כזכור, מוקדם יותר (ראשון) המנהל המקצועי חן סול הודיע למאמן יוסי אבוקסיס שהוא מפוטר, מינה את מנהל הקבוצה ושחקן העבר סלים טועמה – ולאחר מכן הגיש בעצמו מכתב התפטרות. האדומים צברו תחת אבוקסיס 5 נקודות מ-30 אפשריות והם 3 נקודות מתחת לקו האדום.

מהפועל תל אביב נמסר: "מנהל מחלקת הכדורגל, חן סול, ערך היום שיחה עם המאמן יוסי אבוקסיס, בסופה הוחלט כי המאמן לא ימשיך בתפקידו. חן הבהיר למאמן כי לאור התוצאות שהושגו ב-10 המחזורים בהם עמד על הקווים, השינוי הוא בלתי נמנע. סלים טועמה יעמוד על הקווים עד תום העונה".

עוד נמסר: "מנהל מחלקת הכדורגל, חן סול, הודיע לראש קבוצת הבעלות, דייויד מינצברג, ולמנכ״ל המועדון עמית פסט, כי הוא מסיים את תפקידו באופן מיידי. חן לקח אחריות על מצב הקבוצה והחליט לעזוב את תפקידו, כאשר בימים אלה חן ממשיך את שירות המילואים אליו גויס במהלך המלחמה. אנו מודים לחן על המנהיגות שגילה, תרומתו למועדון והאומץ שגילה בתקופה לא פשוטה עבור המועדון והמדינה".

חן סול אמר לאחר ההודעה: ״אני רוצה להודות לדיוויד, מייקל וכל קבוצת הניהול על ההזדמנות. כמי שעמד בראש המערכת, האחריות על מצב הקבוצה היא שלי. סלים, הצוות המקצועי והשחקנים צריכים כרגע להתרכז במשימה היחידה שנותרה העונה – להשאיר את המועדון בליגה. אני סומך על סלים והשחקנים ומאמין שיש להם את היכולת לעמוד במשימה".

מאמן הפועל ת"א, יוסי אבוקסיס (ליאת אבשלומי)

מנכ"ל המועדון, עמית פסט: "העונה התמודדנו עם אתגרים רבים – וחן, בתור המנהל המקצועי של הקבוצה, בחר לקחת אחריות ולהתקדם הלאה. בשם המועדון, אני רוצה להודות לחן ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך".

עוד הוסיף: "זו פניה לכול מי שהפועל תל אביב חשובה לו, לפנינו 3 משחקי גמר, רק ביחד נוכל לעבור אותם בהצלחה ולהישאר בליגה, אוהדי הפועל תמיד ידעו להתלכד סביב הקבוצה ברגעי משבר, 'זה הרגע וזו השעה', המועדון צריך אתכם, השחקנים צריכים אתכם, נילחם עד הסוף ולא נוותר. אנחנו נשרוף את הדשא ואתם תתנו את הגרון שלכם. יאללה הפועל".

כתבות קשורות

Back to top button