כדורגל ישראליליגת העל

חמישה עצורים בחשד לתכנון סחיטת שחקן מכבי חיפה לשעבר

החמישה נעצרו בחשד לביצוע פשע, סחיטת דמי חסות ואיומים כלפי השחקן ובעלי עסקים אחרים, לאחר שנאספו ראיות שקושרות אותם למעשים המיוחסים להם. שחקן סגנית האלופה יגיע במהלך היום למסור עדות בנושא

המשטרה הודיעה היום (שלישי) על מעצר של חמישה חשודים שנעצרו בחשד לקשירת קשר לסחיטת שחקן מוכר מאוד ששיחק במכבי חיפה ומספר בעלי עסקים. השחקן עצמו יבוא היום לתת עדות במשטרה, כאשר חשוב לציין שלא התבצעה סחיטה בפועל של השחקן, אלא המשטרה עלתה על התכנון במקרה במסגרת חקירת סחיטה של בעלי עסקים.

מדוברות המשטרה נמסר: "היחידה המרכזית של מחוז חוף (ימ"ר) עצרו לפנות בוקר חמישה חשודים בקשירת קשר לסחיטה של שחקן מכבי חיפה ובעלי עסקים נוספים ביחד עם כוח שוטרי מג"ב חוף. החקירה, אותה הוביל רפ"ק איימן ברכאת מימ"ר חוף, החלה כסמויה עם קבלת המידע בדבר הסחיטה והפכה כאמור הבוקר לגלויה עם מעצר החשודים".

עוד נמסר: "במהלך החקירה הסמויה הפעילו בלשי ימ"ר חוף אמצעים סמויים על מנת להתחקות אחר החשודים ובוקר עם שחר המאמץ נשא פרי. חמשת החשודים חשודים בקשירת קשר לביצוע פשע, סחיטת דמי חסות, ואיומים, ונאספו ראיות כנגדם הקושרות אותם למעשים המיוחסים להם. במהלך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW