כדורגל ישראליליגת העל

חמור במיוחד: קטין עוכב לחקירה אחרי שהסית לרצח יעקב שחר

המשטרה עיכבה לחקירה תושב המרכז בן 17, ככל הנראה אוהד מכבי ת''א, שכתב ברשת כי 'צריך לתקוע כדור' בנשיא מכבי חיפה. בנוסף, המשטרה עצרה שלושה אוהדים של מכבי חיפה בחשד להדלקת אבוקות בסמי עופר

משטרת ישראל הודיעה אחר הצהריים (חמישי) כי במחוז חוף עכבו לפני זמן קצר ארבעה חשודים לחקירה בחשד להפעלת פירוטכניקה אסורה תוך סיכון הסובבים ביציע האוהדים ואיומים, זאת במהלך המשחק בין מכבי חיפה למכבי תל אביב שנערך לפני 10 ימים באצטדיון סמי עופר בחיפה.

מדוברות המשטרה נמסר: "היום, בהמשך לחקירה שמתנהלת בתחנת חיפה, הביאה לחשיפת זהותם של שלושה חשודים נוספים (31,29,27) תושבי בית דגן, אשדוד, רחובות, בחשד להפעלת פירוטכניקה ביציע האוהדים, תוך סיכון רב לסובבים אותם, החשודים עוכבו לפני זמן קצר לחקירה בתחנת המשטרה. כמו כן, עוכב חשוד נוסף קטין בן 17 תושב המרכז לחקירה בתחנת המשטרה".

אבוקות של אוהדי מכבי חיפה (ישי נאמן)

הקטין, ככל הנראה אוהד של מכבי תל אביב, כתב ברשת אמירה חמורה וקשה מאוד כאשר רשם כי "צריך לתקוע כדור ביעקב שחר", נשיא מכבי חיפה. שוטרי מחוז חוף עלו עליו אחרי שראו ברשת את האמירה המחליאה, כשבמשטרה טוענים כי הם לא מבינים מה גרם לקטין לכתוב את הדברים החמורים.

עוד הוסיפה המשטרה: "משטרת ישראל תמשיך לפעול כנגד מפרי חוק אשר מסכנים במעשיהם את הציבור במגרשי הספורט, בתחומי המגרש ומחוצה לו. אנו שבים וקוראים לקהל הרב המגיע למגרשי הספורט, בוגרים וצעירים כאחד, ליהנות מחוויה תרבותית ספורטיבית ולהימנע מכל גילוי אלימות או שימוש בחפצים אסורים על פי חוק המסכנים את ציבור האוהדים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button