כדורגל ישראליליגת העל

חמד: "עברתי רגעים לא קלים ואפילו משפילים בשנה האחרונה"

אחרי ששוחרר מהפועל באר שבע וחתם במכבי חיפה, החלוץ בן ה-36 פתח את הלב בפוסט: ''עברתי ניסיון לא נעים, אבל צלחתי אותו בזכות אמונה בה'. נלחמתי יום יום לא לוותר ולנסות להישאר חזק בתקופה לא פשוטה''

אחרי שנה וחצי לא פשוטות בהפועל באר שבע, תומר חמד סוגר מעגל. החלוץ ה-36 חתם אתמול רשמית במכבי חיפה, אותה עזב בקיץ 2011 לקדנציה ארוכה בחו"ל, והיום (שישי) הוא פתח את הלב בפוסט שפרסם באינסטגרם. הוא התייחס לתקופה שעברה עליו, אישית ומקצועית, ודיבר גם על הירוקים.

חמד כתב: "לכל דבר יש סיבה, הכל זה מלמעלה. אומרים את המשפט הזה הרבה והשאלה היא כמה חזקה האמונה בו. בגיל 7, כאוהד שרוף שלא התקבל למכבי חיפה, ירדתי בוכה מהמגרש. לא הייתי יכול להבין שאחזור בגיל 13 ואמשיך כל הדרך להגשמת החלום שלי בקבוצה הבוגרת ולהוביל אותה לאליפות. המשכתי והגשמתי עוד מספר חלומות כשזכיתי לשחק ולכבוש בליגות הטובות בעולם".

החלוץ הוותיק הוסיף: "מאז שהגעתי לארץ, לפני שנה וחצי, עברתי תקופה קשה מאוד אישית ומקצועית. ליוויתי את אבי בימיו האחרונים כשנלחם במחלה ארורה, ובנוסף לשנת האבל נאלצתי לעבור רגעים מאוד לא פשוטים ואפילו משפילים. נלחמתי בעצמי יום יום לא  לוותר, לא להשתנות, להישאר מי שאני. להחזיק חזק באמונה בבורא עולם ולהיאחז במשפט שבו התחלנו, שלכל דבר יש סיבה".

חמד סיכם: "היום אני מבין מה הייתה הסיבה. עברתי ניסיון. ניסיון לא פשוט, לא נעים, אבל צלחתי אותו בזכות אמונה מלאה באלוהים ושמירה על הדרך שלי ועל ערכיי. זכיתי להגיע למועדון לו אני שייך, מועדון ילדותי. מי שהיה לצדי לאורך הדרך יודע מה המשמעות של היום הזה בשבילי, כמה מרגש ומיוחד הוא. אני מודה, כמו בכל יום, לבור א עולם שיודע מה הכי טוב בשבילי ומוביל אותי בדרך שלו למקום הנכון עבורי. אבא אני בטוח שאתה איתי ברגע המיוחד הזה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW