כדורגל ישראלינבחרת ישראל

חלאיילי, שיבלי, עבד וגנאח בסגל הנבחרת הצעירה לבולגריה

אחרי ההגעה לחצי הגמר באליפות אירופה עד גיל 21, הנבחרת של גיא לוזון תתארח בבולגריה ב-12 בספטמבר ותתחיל את המסע לעבר היורו ב-2025. גם פיינגולד, פודוגוראנו, צרפתי וחורי נכללים בסגל שפרסם גיא לוזון

הנבחרת הצעירה של ישראל חוותה קיץ חלומי ונעצרה רק בחצי גמר אליפות אירופה עד גיל 21. ב-12 בספטמבר תחל הנבחרת של גיא לוזון קמפיין חדש, מוקדמות יורו 2025, ותצא למשחק חוץ מול נבחרת בולגריה. היום (ראשון) פרסם לוזון את הסגל למשחק בסופיה והנבחרת תחסר בין השאר את רוי רביבו, סתיו למקין ודור תורג'מן שעלו לסגל הנבחרת הבוגרת.

השמות הבולטים הם הם של ענאן חלאיילי, סוף פודוגראנו, עילי פיינגולד וחמזה שיבלי ממכבי חיפה, עידן טוקלומטי ממכבי פתח תקווה, אמיר גנאח מהפועל באר שבע ורן בנימין ואל-ים קנצפולסקי מהפועל תל אביב. גם תומר צרפתי, שיחליף את דניאל פרץ בין הקורות ויעשה את הקפיצה מהנוער לצעירה, בסגל. בסגל נכללים גם שחקנים כמו תאי עבד מהנוער של פ.ס.וו איינדהובן, עידן טוקולומטי ממכבי פתח תקווה ובסיל חורי מבני סכנין.

הסגל המלא

שוערים: תומר צרפתי, ניב אליאסי, מאור ארליך

הגנה: רועי אלימלך, עילי פיינגולד, מתן לוי, הדר פוקס, גיא דזנט, אור ישראלוב, שקד חכמון

קישור והתקפה: אל ים קנצפולסקי, איינאו פרדה, שלו הרוש, איתן אזולאי, רן בנימין, אמיר גאנח, נועם מוצ'ה, בסיל חורי, תאי עבד, מוחמד אבו רומי, ענאן חלאיילי, חמזה שיבלי, סוף פודגוראנו, עידן טוקלומטי.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW