כדורגל ישראליליגת העל

חלאיילי: "כאב לי מאוד הרצח הנתעב שבוצע, אסור לאבד תקווה"

שחקן מכבי חיפה התייחס לאירועים הקשים: ''חייתי לצד יהודים ושיתפתי איתם פעולה וכך אמשיך''. ג'אבר: ''שפיכות הדמים כואבת''. שרי: ''לאף אחד לא מגיע להיות בסיטואציה הזו''. קרויף: ''עצוב ומודאג ממה שקורה''

שעה קלה אחרי שכדורגלני ישראל יצאו בביקורות על אי ההתייחסות של שחקני המגזר הערבי לזוועות שביצע החמאס בדרום הארץ, ענאן חלאיילי ממכבי חיפה כתב הערב (שלישי) באינסטגרם: "אני ובני משפחתי משתתפים בצערם של ההורים השכולים ומאחלים החלמה מהירה לפצועים. כאב לי מאוד הרצח הנתעב שבוצע. למרות כל הכאב והצער, אסור לנו לאבד תקווה. מי ייתן ותיפסק האיבה, עוד תזרח השמש ושלום ישרור בין העמים. חייתי לצד יהודים, שיתפתי איתם פעולה וכך אמשיך. אני מתפלל לימים טובים יותר, מאחל חזרה מהירה של החטופים לחיק משפחתם ורפואה שלמה לפצועים".

הסטורי של כארם ג'אבר (צילום מסך)

מגן מכבי נתניה, כארם ג'אבר, כתב: "אני אזרח המדינה וחי את אותה מציאות כמו כל אחד ביקום שונא מלחמות, לא אוהב שפיכות דמים, אבל לצערי זה לא משהו שאנחנו קובעים.  מאוד עצוב לי ממה שקורה, מאוד עצוב לי משפיכת הדמים של אזרחים חפים מפשע, מקווה שזה ייגמר בקרוב. הלוואי אם הייתה לי איזושהי דרך ברמה האישית לעצור את כל זה, תאמינו לי לא הייתי מהסס. מתפלל לימים הרבה יותר טובים".

ג'ורדי קרויף, שעבד שש שנים במכבי תל אביב – חמש מתוכן כמנהל הספורטיבי ועוד שנה כמאמן הקבוצה, כתב: "אני מאוד עצוב ומודאג. מתקשה להאמין למה שקרה והדברים שכולם יכולים להיחשף אליהם.  בזמנים קשים אלה, אני  שולח לכולם, למשפחת מכבי ולאוהדים, את כל הכוחות והאנרגיה. מקווה שתשרדו את הימים המאתגרים האלה מהר ככל האפשר".

שוער באיירן מינכן ונבחרת ישראל, דניאל פרץ, כתב: "ביום שבת, חוותה ישראל מתקפת טרור אכזרית ורצחנית. כולנו חזינו, ועוד חוזים, בתמונות לא אנושיות של מעשי טבח במאות צעירים שבילו במסיבה, במשפחות שלמות שהוצאו להורג, בהובלת קשישים ותינוקות אל השבי. זה הוא רק חלק קטן ממעשי הזוועה המפלצתיים שביצע החמאס. בין הנרצחים, גם עשרות אזרחים זרים. אל מול הרוע המוחלט שניצב בפניה, ישראל היא מגדלור של כוח, עוצמה ותקווה. היא מתייצבת מול הרוע הזה בימים אלה בכל עוצמתה – והיא תנצח. אני עומד עם המדינה שלי".

קפטן מכבי חיפה צ'ארון שרי שיתף תמונה של אוהדי הקבוצה שנרצחו וכתב: "לעולם לא נשכח אתכם", בסטורי נוסף שהעלה כתב הקשר: "לאף אחד לא מגיע להיות בסיטואציה הזו, הלוואי וכולנו נוכל לחיות ביחד בשלום. לכל אוהדי מכבי וחבריי לקבוצה – שמרו על עצמכם". דניאל סונדגרן, ששיתף גם הוא את התמונה של אוהדי הקבוצה שנרצחו, הוסיף: "לכל חבריי לקבוצה והאוהדים האהובים, תישארו בטוחים משפחה ירוקה שלי, אוהב אתכם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW