כדורגל ישראלינבחרת ישראל

חלאיילי: "ההחמצה? תן לי עוד 10 כאלה ואני מבקיע את כולם"

שחקנה הצעיר של נבחרת ישראל דיבר לאחר שהצטיין ב-1:1 מול נבחרת שווייץ: ''חזן אמר לנו 'תעשו מה שבא לכם, תרגישו כמו בנבחרת הנוער. תרגישו כמו במונדיאליטו'''. שלמה: ''הרגשות שלנו מאוד מעורבים''

תחושות מעורבות בנבחרת ישראל אחרי ה-1:1 מול נבחרת שווייץ אתמול (רביעי). החבורה של אלון חזן אמנם נקלעה לפיגור במחצית הראשונה, אך התעוררה דווקא לאחר מכן והציגה מחצית שנייה נהדרת שהספיקה רק לשוויון בדקות הסיום של שון וייסמן. בתווך קיבלנו פנדל ברור שלא נשרק לזכות ישראל ונגיחה מתוך הרחבה של ענאן חלאיילי שנעצרה במשקוף של יאן זומר.

שחקנה של מכבי חיפה דיבר היום ואמר: "תן לי עוד 10 פעמים ואני מבקיע (את כולן) מהמצב הזה, זה היה חוסר מזל. אני ראיתי את החיבור, זה בא לי מושלם לראש ואין מה לעשות, זה חוסר מזל. כל הנבחרת עבדה על כר הדשא ולא רק אני. אנחנו מאוכזבים מהתוצאה, אבל ממשיכים קדימה לרומניה. נראה אותם, נתכונן אליהם בצורה הכי טובה שיש, נלמד אותם ונבוא מוכנים. רואים שיש איכות בשווייץ, אבל עבדנו קשה והתכוננו אליהם בצורה הכי טובה שיש. עשינו את העבודה".

חלאיילי הוסיף: "עבדנו קשה ואלון (חזן) דיבר איתנו לפני המשחק ונתן לנו את הביטחון. הוא אמר לנו 'תעשו מה שבא לכם, תרגישו כמו בנוער וכמו במונדיאליטו'. הוא אמר לי 'תעשה מה שבא לך, תהנה'. נתכונן לרומניה בצורה הכי טובה שיש ונלמד אותם. נכון שזאת נבחרת פיזית, אגרסיבית, טכנית ואיכותית, אבל אנחנו נבחרת לא פחות טובה מהם ונבוא לעשות את העבודה כדי לנצח".

הבלם רז שלמה, שרשם גם הוא הופעה טובה, אמר: "אנחנו כשחקנים שנקראים לדגל מנסים לעשות את כל מה שאפשר כדי להוציא את הכי טובה ואני שמח שעשיתי את זה אתמול. לדעתי היה לי וכל הנבחרת משחק טוב ובעזרת השם בפעמים הבאות זה יתורגם גם לניצחון. כשאתה מגיע לפה אתה נתקל בשחקנים הטובים ביותר וגם כשאתה בחוץ אתה זוכה ללמוד מהם, ובטח כשאתה משתף איתם פעולה יותר קל להביא את היכולות שלך לידי ביטוי. השמחה הייתה מאופקת? גם בגלל שלא ניצחנו וגם בגלל שלא הבטחנו העפלה ויש עוד הרבה על מה לשחק כדי להשיג את הכרטיס המיוחל. בעזרת השם נעשה את זה, ברור שאני אשמח. נשמח מדינה שלמה".

שלמה התייחס גם כן לנבחרת שווייץ: "אין ספק שזאת הנבחרת הכי חזקה בבית שלנו ואחת שמשתתפת בכל טורניר גדול. רואים את האיכויות שלהם בכל מקום במגרש ולדעתי הוצאנו תוצאה טובה. עם עוד כמה דקות, יכולנו אפילו לנצח את המשחק הזה. כשאנחנו בונים התקפה, אז כשחקן הגנה אתה מסתכל על הפעולה המסוכנת שיכולה להיווצר מהצד השני. ניהלנו את זה בצורה טובה ועצרנו את המתפרצות במקומות נכונים. משחק ההגנה הוא של כל הקבוצה וברגע שמאבדים כדור וכולם מתנפלים, זה עושה לנו את החיים הרבה יותר קלים מאחורה. עצרנו את המתפרצות במקומות שיכולנו למנוע את ההתקפות מהר יותר".

על המשחק הקרוב מול רומניה במוצאי השבת, אמר הבלם של לובן הבלגית: "זה משחק בין החשובים שהיה לנו בשנים האחרונות וכל תוצאה פרט לניצחון לא תספק אותנו, מה גם שאנחנו רוצים לשמח את המדינה שנמצאת במצב שאנחנו לא צריכים להסביר אותו. האמוציות מאוד משולבות – גם העצב שיש לנו במדינה וגם הניסיון לשלב את זה כמה שאפשר עם כדורגל. לראות את הילדים המדהימים האלה אתמול ולשמח אותם אפילו במעט אחרי כל מה שהם עברו, זאת הייתה תחושת סיפוק".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button