כדורגל ישראליליגת העל

חלאיילי: "אושר גדול לראות חיוך על הפנים של הילדים האלה"

שחקני מכבי חיפה פגשו ילדים ומשפחות שפונו מיישובי הגדר בגבול לבנון לבתי מלון. נאור: ''מרגש מאוד לפגוש את הילדים האלה ולתת להם את המעט שאנחנו יכולים לתת''. פוקס: ''זה המעט שאנחנו יכולים לעשות''

על רקע המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל, מכבי חיפה ממשיכה במאמצים לחבק את המשפחות והילדים המפונים מהדרום ומהצפון.

דין דוד, ענאן חלאיילי, גוני נאור, רועי פוקס, עילאי חג'ג' ושריף כיוף, יחד עם הקמע, עברו בין בתי מלון באזור ונפגשו עם ילדים ומשפחות אשר פונו מיישובי הגדר בגבול הלבנון.

השחקנים עברו במלונות דן כרמל, לאונרדו פלאזה, ביי וויו, מיראבל פלאזה, אלמה בזיכרון ובמושב דור, שיחקו עם הילדים כדורגל, הצטלמו, העניקו מתנות של המועדון ושוחחו עימם.

גוני נאור אמר לאתר הרשמי: "מרגש מאוד לפגוש את הילדים האלה ולתת להם את המעט שאנחנו יכולים לתת. נקווה שיחזרו לשגרה והביתה כמה שיותר מהר".

שחקני מכבי חיפה עם המשפחות מהצפון (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

חלאיילי הוסיף: "אושר גדול לראות את החיוך על הפנים של הילדים האלה. אני מקווה שנראה אותם כמה שיותר מהר בשגרה ומעודדים אותנו בסמי עופר".

רועי פוקס סיכם: "שמחים להגיע לבתי המלון ולשמח קצת את המשפחות והילדים המפונים. זה המעט שאנחנו יכולים לעשות בתקופה המאתגרת הזו, וחיוך של ילד שווה הכל. מחכים כמו כולם לחזור לשגרה ולעשות את מה שאנחנו אוהבים ורגילים לעשות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW