כדורגל ישראליליגות נמוכות

חיים סירוטקין שוחרר למעצר בית, המשטרה ביקשה עיכוב ביצוע

המאמן שחשוד בדריסת המפגינים בת''א הובא לדיון על הארכת מעצרו, שם הורתה השופטת על שחרורו למאסר בית לשלושה ימים, המשטרה תערער עד היום ב-15:30. עורך דינו: ''המעצר נועד כדי לרצות פוליטיקאים''

מאמן הכדורגל ושחקן העבר חיים סירוטקין, החשוד בדריסת מפגינים בהפגנה בתל אביב, ישוחרר למעצר בית עד ה-11 באפריל – כך קבעה היום (שני) השופטת אביטל אמסלם-גלבוע. המשטרה, שביקשה להאריך את מעצרו בחמישה ימים, תבקש עיכוב ביצוע להחלטת השופטת על מנת להגיש ערעור. עורך דינו של סירוטקין, רועי קרן אמר לפני ההחלטה כי "מדובר במעצר מיותר. אין הסבר אחר מלבד ניסיון של המשטרה לרצות פוליטיקאים, גופי תקשורת ואחרים". 

השופטת אביטל אמסלם-גלבוע אמרה כי לאחר עיון במסמכים שהוצגו בפניה ובתיק החקירה, "ניתן לראות שישנן עוד פעולות רבות לבצע על מנת לבחון את גרסתו. ייתכן שייקח פרק זמן לא מבוטל על מנת להתקדם בחקירה. מבלי להקל ראש באירוע, בשלב זה מדובר במעצר לצורך חקירה ובשאלה האם מעצרו דרוש למניעת מסוכנות כלפי הציבור ושיבוש חקירה. התשובה על שתי השאלות שלילית וניתן לאיין את המסוכנות ולאפשר המשך חקירה בעוד החשוד משוחרר בתנאים מגבילים לחלופת מעצר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW