כדורגל ישראליליגת העל

חיים סילבס דרוך: "אלה רגעי ההכרעה של העונה עבור המועדון"

מאמן הפועל חדרה הוסיף לקראת המשחק הגורלי בשבת (18:00) נגד מכבי נתניה: ''נתניה תגיע משוחררת ויש לה המון כישרון, אבל אנחנו מתעסקים בעצמנו ובמטרות שלנו''. זלקה יהיה בסגל, איפולה שב להתאמן

שני מחזורים לסיום העונה בפלייאוף התחתון, הפועל חדרה רחוקה רק שלוש נקודות מהפועל תל אביב שנמצאת מתחת לקו אדום ובשבת (18:00) תפגוש הקבוצה של חיים סילבס את מכבי נתניה בידיעה שהיא חייבת נקודות כדי לא להסתבך משמעותית לקראת מחזור הסיום.

שחקני הפועל חדרה חוגגים (אסף הופמן)

המאמן חיים סילבס אמר לקראת המשחק: "אלה רגעי ההכרעה של העונה עבור המועדון. כולנו דרוכים ומרוכזים לקראת המשחק בשבת. גישה טובה ויישום האלמנטים שאפיינו אותנו לאורך כל הדרך הארוכה והמיוחדת שעשינו, יעזרו לנו מאוד הגיע למטרה. נתניה תגיע משוחררת ויש לה המון כישרון, אבל אנחנו מתעסקים בעצמנו ובמטרות שלנו. אני מאוד מקווה ומאמין שנצליח להביא את הנקודות ולהשלים את המשימה כבר בשבת".

יהיה בסגל. מנשה זלקה מודה לקהל (אסף הופמן)

הקפטן מנשה זלקה גויס שוב לשירות מילואים, אך בשל מצב הקבוצה וחשיבות המשחק הגורלי בשבת, קיבל אישור מיוחד לחזור לאימוני סוף השבוע והוא צפוי להיכלל בסגל. בנוסף, לאחר קרוב לשבוע וחצי בבית החולים "הלל יפה", הבלם פיליפ איפולה שוחרר אמש לביתו לאחר שעבר את צילום ה-MRI בליבו. הבוקר הוא כבר צפוי לערוך אימון עם הקבוצה לאחר כמעט שבועיים. מי שייעדר מהמשחק הוא ג'יימס אדניי המורחק.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW