כדורסלליגת העל

חיזוק משמעותי: עוסמאן קרובאלי חתם רשמית בבני הרצליה

הסנטר/פורוורד, שזכה בעבר בתואר שחקן העונה בליגה הקפריסאית, חתם לחודשיים עם אופציה עד לסיום העונה. אבדיה: ''ההכנה נפגעה מאד כששני הגבוהים שלנו סבלו מפציעות שהגבילו אותם וגרמו להם להעדר מההכנה''

בני הרצליה הודיעה הבוקר (שלישי) על החתמתו של הפורוורד/סנטר עוסמאן קרובאלי לחודשיים כאשר לקבוצה תהיה אופציה להאריך את ההסכם עד לסיום העונה. קרובאלי (בן 35, 2.01 מ') מצטרף לקבוצה בעקבות פציעות של מספר שחקנים בשבועות האחרונים והרצון של הקבוצה להגיע מוכנה לתחילת העונה.

קרובאלי הוא שחקן מנוסה מאוד באירופה. בין היתר שיחק בליגה הראשונה באיטליה בפיסטויה, ונציה ובריניסי ובליגה הראשונה ביוון במדי לבריו, פאוק סלוניקי ולאריסה. בעונה שעברה שיחק בקראבנוס הקפריסאית איתה השתתף גם ביורופקאפ, והעמיד במפעל האירופי ממוצעים של 17 נקודות ו-11 ריבאונדים תוך שהוא נבחר על ידי אתר יורובסקט לשחקן העונה ביורופקאפ ולשחקן העונה בליגה הקפריסאית. קרובאלי גם נבחר על ידי פיב"א לשחקן המצטיין של חודש אוקטובר ביורופקאפ.

המנהל המקצועי, זופי אבדיה: "בשבועיים האחרונים ההכנה שלנו נפגעה מאד כששני הגבוהים שלנו סבלו מפציעות שהגבילו אותם וגרמו להם להעדר מההכנה – אימונים ומשחקים דבר שהקשה עלינו מאוד. אנחנו מתחילים את העונה בעוד שבוע במוקדמות היורופקאפ, ונכנסים לעונה שאנחנו מקווים ומצפים שתהיה עמוסה".

אבדיה הוסיף: "הרצון להגיע מוכנים לפתיחת העונה בשילוב הפציעות במהלך ההכנה גרמו לנו להבין שנכון להעמיק את הסגל לפני הפתיחה ולכן פעלנו מהר לצירופו של קרובאלי, שחקן מנוסה שייתן לנו עוד עומק וניסיון בעמדות הפנים. ההצטרפות שלו תאפשר לנו לחלק את העומס במידת הצורך, לתת לשחקנים מנוחה אם צריך ולהרים את רמת האימונים וההכנה למקום שאנחנו מצפים ככה שנוכל להגיע מוכנים למוקדמות היורופקאפ והליגה שבפתח".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button