כדורגל ישראליליגת העל

"חזרה למקורות המכביזם": מכבי ת"א השיקה מדים חדשים

הצהובים השיקו את התלבושות החדשות לעונת 2023/24: ''גם העונה הצבע הצהוב, שהוא 'תמיד מכבי', מוביל בגאון את עיצוב חולצת הבית כמו שכולנו אוהבים''. הושקו גם מדי החוץ, החולצה השלישית וחולצת השוער

רגע לפני פתיחת עונת 2023/24, מכבי תל אביב ו-FILA השיקו היום (רביעי) את מדי הבית, מדי החוץ, התלבושת השלישית וגם מדי השוער לקראת העונה החדשה. לחולצת הבית לוק חלק בצהוב עם צווארון ושרוולים כחולים בקצה שלהם. חולצת החוץ בצבע כחול עם פסים דקים, החולצה השלישית בצבע לבן.

מהצהובים נמסר: "גם העונה הצבע הצהוב, שהוא 'תמיד מכבי', מוביל בגאון את עיצוב חולצת הבית כמו שכולנו אוהבים. בין אם זה כשהשחקנים עולים איתה לדשא, היא עליכם בזמן שאתם נותנים את הלב והנשמה ביציע או כאשר אתם צופים במשחק עם חברים בבר – החולצה הצהובה נושאת בתוכה את ההיסטוריה המפוארת, העוצמה והכוח של המועדון.

"הבחירה בצהוב דומיננטי מסמלת עבורנו גם את החזרה למקורות המכביזם וכדי להוסיף לכך – הפעם חולצת הבית מעוטרת בפסים כחולים בצדי החולצה, עליהם מוטבע הלוגו האיקוני והקלאסי של מכבי. לוגו המעורר את האחדות בין האוהדים והשחקנים למורשת ולהיסטורית המועדון ואת תחושת הגאווה על כך שכולנו מכבי.

המדים החדשים (האתר הרשמי של מכבי ת"א)
המדים החדשים (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

"מלבד מדי הבית הצהובים, מחכים לכם גם מדי החוץ החדשים על טהרת הצבע הכחול, סולידיים ואופנתיים, עם משחק מעודן בין גווני הכחול האהובים המתאימים לכל מי שגאה להיות מכבי בכל מקום. לשתי התלבושות מצטרפת התלבושת השלישית, כולה סטייל וייצוגיות בצבע הלבן, שמשתלב עם הצהוב של מכבי המעטר את הצווארון והשרוולים בתפירה ייחודית.

"החולצה הלבנה מתאימה לכל אוהד ואוהדת שאוהבים להיות מסמר הערב באצטדיון, באירוע עם חברים ובכל מקום בו ירצו לבלוט. ומה עם אלה מכם שחייבים את מדי השוער? כמובן שלא שכחנו גם אתכם, כאשר החולצה ששומרת על השער קיבלה העונה עיצוב מיוחד בצבעים שחור ולבן הקלאסיים ובנוסף בצבע הכתום שהשנה לוקח חלק במגוון העיצובים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button