כדורגל ישראלינבחרת ישראל

חזן מכין הפתעה בהרכב, בנבחרת רוצים לשמח את עם ישראל

אחרי חודש ושבוע של מלחמה, נבחרת ישראל תתארח הערב (ראשון, 21:45) אצל קוסובו בתקווה לפתוח ברגל ימין את סדרת המשחקים שתכריע את גורל הכרטיס ליורו 2024. שגיב יחזקאל, אוסקר גלוך וגדי קינדה צפויים לפתוח

חמישה שבועות ועוד יום אחרי השבת השחורה של ה-7 באוקטובר, בה פרצה המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל, נבחרת ישראל תחל הערב (ראשון, 21:45) סדרה צפופה וגורלית של ארבעה משחקים בתשעה ימים בלבד שתקבע את גורל הכרטיס ליורו 2024. הכחולים-לבנים יפגשו את קוסובו ורק אמש קיימה הנבחרת של אלון חזן אימון ראשון בסגל מלא של 30 שחקנים.

תחת אבטחה כבדה במיוחד ועם עשרות אנשי ביטחון ישראלים ומקומיים, הנבחרת משלימה את ההכנות בפרישטינה לקראת המפגש נגד הנבחרת הקוסוברית, כאשר פחות מ-8,000 כרטיסים נמכרו למשחק שיתקיים באצטדיון שמכיל כ-14,000 מקומות. בהתאחדות קיימת דריכות גדולה לקראת המשחק ורצון עצום להעניק רגעי שמחה לעם ישראל בתקופה הקשה עוברת על המדינה. בנבחרת אמרו: "אנחנו רוצים להעלות חיוך, לשמח את החיילים בחזית ולהעניק קצת נחת אחרי תקופה מאוד קשה".

בכושר נהדר. שגיב יחזקאל עם הכדור (שאול גרינפלד)

קשר שגיב יחזקאל, שרק אתמול שיחק מחצית וכבש במדי אנטליהספור, יפתח בהרכב, כאשר מאחורי החלוץ יפתח אוסקר גלוך ולצדם ישחק באגף השני גדי קינדה. הדקות בחוד יתחלקו בין ערן זהבי, שחזר לנבחרת וכמובן יקבל את הקרדיט בהרכב, לבין שון וייסמן. את מרכז הקישור יאיישו נטע לביא ודור פרץ, כאשר אלי דסה, מיגל ויטור, שון גולדברג ורוי רביבו יפתחו בהגנה ועומרי גלזר כמובן בין הקורות. ביום רביעי יתקיים המשחק נגד רומניה בהונגריה ואחריו תפגוש ישראל את שווייץ בהונגריה במוצ"ש.

ההרכב המשוער: עומרי גלזר, אלי דסה, מיגל ויטור, שון גולדברג, רוי רביבו, נטע לביא, דור פרץ, אוסקר גלוך, שגיב יחזקאל, גדי קינדה, ערן זהבי.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW