כדורגל ישראליליגת העל

חושבים רחוק: חדרה החתימה שוער סרבי שיכול לשחק כישראלי

לשוער בן ה-21, שמגיע מראד בלגרד הסרבית, יש שורשים ישראלים והוא לא ייחשב בתור זר. מספר קבוצות מהליגה הלאומית הביעו התעניינות והוא צפוי להיות מושאל. ג'ורקוביץ': ''מאמין בעצמי ורוצה לחזור לשחק בליגת העל''

הפועל חדרה חושבת קדימה. הקבוצה החתימה היום (שלישי) את השוער הסרבי הצעיר ניקולה ג'ורקוביץ', ששיחק בראד בלגרד. ג'ורקוביץ' בן ה-21, הגיע לחדרה באמצעות הסוכן ירדן פרין והתאמן עם הקבוצה במחנה האימונים בבולגריה, בעקבות הידיעה שיש לו שורשים ישראלים וכי הוא יכול לשחק כישראלי בליגת העל.

לאחר שהמאמן ניסו אביטן התרשם ממנו, החליטו במועדון להביא אותו לארץ והוא המשיך להתאמן עם הקבוצה. בחדרה הבינו כי יכול להיות שמדובר בשוער עם פוטנציאל גדול שעשוי להפוך לשוער העתיד של המועדון, ולאחר שכל הפרוצדורות הוסדרו, ג'ורקוביץ' חתם בקבוצה כאשר המטרה היא להוציא אותו בהשאלה לקבוצה מהליגה הלאומית, כאשר יש מספר קבוצות שכבר הביעו התעניינות.

לאחר שחתם על החוזה, אמר ג'ורקוביץ': "אני מאוד שמח להיות בחדרה. הגעתי לקבוצה כבר בקיץ במחנה האימונים והתחברתי מאוד לאנשים פה ולשחקנים האחרים. כמובן שהמטרה שלי היא לשחק ואני מבין שאולי השנה זה לא יהיה בחדרה, אבל אני בהחלט מאמין בעצמי ורוצה לחזור לכאן ולשחק בליגת העל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button