כדורגל ישראליליגה לאומית

חוזר לקדנציה שנייה: רובי לבקוביץ' חתם רשמית בהפועל ת"א

רכש ראשון למסאי דגו: השוער ששיחק ממכבי פ''ת בעונה החולפת חוזר למועדון שבו שיחק לפני חמש שנים וינסה לסייע לעליית ליגה. לבקוביץ': ''יש לנו משימה אחת ברורה - ואתן את כל כולי כדי שנעמוד בה''

רכש ראשון למסאי דגו בהפועל תל אביב: השוער רובי לבקוביץ' חתם היום (רביעי) רשמית במועדון לעונה אחת ויעמוד בין קורות השער של הקבוצה בעונת המשחקים שבפתח.

לבקוביץ' בן ה-35 חוזר לקדנציה שנייה בהפועל תל אביב. הוא הגן על שער האדומים בעונת 2018/19, אותה פתח כשוער המשנה – ובמהרה תפס את אפודת השוער הראשון. באותה עונה לבקוביץ' רשם 37 הופעות בכל המסגרות והוביל את חוליית ההגנה של הקבוצה, שהייתה השנייה בטיבה בליגה עם 30 ספיגות בלבד.

בתום אותה עונה באדום, לבקוביץ' עבר לבודפשט הונבד ההונגרית. רובי חזר ארצה לאחר עונה את ושיחק בהפועל חדרה במשך שלוש עונות. בקיץ שעבר עזב את חדרה וחתם במכבי פתח תקווה, במדיה רשם בעונה החולפת 20 הופעות בכל המסגרות. בעבר שיחק בבית"ר שמשון תל אביב, בני לוד, רמת השרון, מכבי נתניה, הפועל באר שבע, הפועל חיפה והפועל פתח תקווה.

לבקוביץ' אמר לאחר החתימה: "אני שמח ונרגש לחזור למועדון הענק הזה. אני מודה להנהלה ולצוות המקצועי על האמון בי וכבר מצפה להחזיר על המגרש. יש לנו משימה אחת ברורה – ואתן את כל כולי כדי שנעמוד בה. יאללה הפועל!".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW