כדורגל ישראליליגת העל

חוזר לישראל: סילבה קאני חתם לארבע שנים בבית"ר ירושלים

שחקן הכנף בן ה-21, אקס בני יהודה שמחזיק בתעודת זהות ישראלית, נרכש מאוסטריה וינה וחתם בקבוצה מהבירה. אלמוג כהן: ''כישרון גדול שמתאים מאוד לסגנון המשחק שאנחנו מתווים ולדרך שהמועדון רוצה ללכת בה''

בית"ר ירושלים הודיעה היום (שישי) על צירופו של סילבה קאני, שנרכש מאוסטריה וינה. קאני, שמחזיק בתעודת זהות ישראלית, חתם הבוקר על חוזה לארבע שנים בבית וגן מול מנכ״ל המועדון, כפיר אדרי.

קאני, בן 21, 1.87 מטרים, בעל רגל שמאל חזקה, אשר מסוגל לשחק גם בכנף שמאל גם בימין וגם בתור חלוץ. הוא התגלה בבני יהודה, שם גם גדל ועבר לאוסטריה וינה, ממנה הושאל וכעת הוא חוזר לישראל.

המנהל המקצועי, אלמוג כהן, אמר לאחר החתימה: ״אנחנו שמחים לקבל את קאני למשפחת בית"ר. מדובר בכישרון גדול שמתאים מאוד לסגנון המשחק שאנחנו מתווים ולדרך שהמועדון רוצה ללכת בה בשנים הקרובות. אנחנו עובדים בצורה יסודית כדי לבנות סגל ראוי שיתמודד בעונה הבאה למעלה״.

קאני עצמו שיתף את התרגשותו מהמעבר לבית"ר ירושלים: "ברגע שקיבלתי את הפניה של בית״ר רציתי מאוד שהעסקה תצא לפועל ושאגיע לכאן. אני מכיר ויודע מה זה הקהל של בית״ר ואת העוצמה של טדי. דיברתי עם הצוות המקצועי ואני מחכה כבר להתחיל.

"אני מודה לבעלי הקבוצה ברק אברמוב ולהנהלת הקבוצה על האמון והנחישות להנחית אותי כאן. מחכה להתחיל כבר ובטוח שהולכים לתקופה נהדרת ביחד".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW