כדורגל ישראליליגת העל

חוזרים לעניינים: בית"ר, ב"ש, ריינה והפועל חיפה יעמדו לדין

ארבעה ימים לפני חזרת ליגת העל, ארבע קבוצות יגיעו לבית הדין המשמעתי בשל אירועי המחזור החמישי שהתקיים לפני המלחמה. מלבד התפרעות אוהדים, בית''ר י-ם תעמוד לדין בגין קריאות גזעניות

ליגת העל צפויה לחזור לפעילות בסוף השבוע הקרוב ומחר (רביעי, 16:00) יגיעו ארבע קבוצות לבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, בשל אירועי המחזור החמישי שהתקיים לפני פריצת המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל ב-7 באוקטובר.

אבוקות של אוהדי הפועל ב"ש (חיים בן דוד)

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט להעמיד את הפועל באר שבע (משחק ליגה מול הפועל ירושלים) לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים בשל הדלקת אבוקות והתפרצות לשדה המשחק של אוהד בדקה ה-34. בית"ר ירושלים (משחק מול הפועל תל אביב) תעמוד לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים, קריאות גזעניות והתנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים.

מה היה במשחק בטדי? זריקת כוסות שתייה ומצתים מהיציעים כמה פעמים במהלך המשחק, חדירה של 30 אוהדי בית"ר חצי שעה אחרי סיום המשחק למנהרה בניסיון להגיע לחדר ההלבשה של הקבוצה ותקרית גזענית, במהלכה אחד מהאוהדים קרא "כושי" לעברו של מאוויס צ'יבוטה, שעזב את הספסל וירד לחדר ההלבשה. בזמן ירידתו לחדר ההלבשה, נזרק מהיציע ארטיק שפגע בגבו.

הבעלים של בני ריינה, סעיד בסול (ישי נאמן)

הפועל חיפה (משחק מול בני ריינה) תעמוד לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי ספורטיבית והתנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים עקב זריקות כוסות ובקבוקי שתייה, כאשר בעלי ריינה סעיד בסול יעמוד בגין התנהגות בלתי הולמת על כך שהתלונן לשופט הרביעי על פסיקה לפנדל והועלה על ידי כוחות האבטחה בחזרה ליציע.

בנוסף, מכבי בני ריינה תעמוד לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים והתנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים, ובית"ר ירושלים תעמוד לדין בגין התפרעות אוהדים וקריאות גזעניות בעקבות אירועי המשחק ביניהן במחזור הרביעי (23 בספטמבר). זאת עקב קריאות "ברוח ובדם נפדה את אל אקצא" של אוהדי ריינה, זריקת כוסות, מצתים וחפצים ונהימות של אוהדי בית"ר לעברו של מוחמד אוסמן.

אוהדי בית"ר ירושלים נגד בני ריינה (ליאת אבשלומי)

בנוסף, יעמדו שתי הקבוצות לדין על תגרה שהתפתחה בסיומה של המחצית הראשונה בין אוהדי הקבוצה מהמגזר שישבו בתא הכבוד לבין אוהדי הקבוצה מהבירה. התגרה כללה קללות, יריקות וזריקת חפצים. כ-20 אוהדים מהיציע המזרחי של ריינה ניסו לפרוץ לכר הדשא במטרה להתעמת עם האוהדים האורחים, אך נבלמו רק בעזרת התערבות מאסיבית של כוחות האבטחה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button