כדורגל ישראליליגת העל

חדרה המריאה למחנה האימונים, אביטן: "חלק חשוב בהכנה"

23 שחקנים נמצאים בסגל למחנה האימונים בבולגריה, במסגרתו תשחק חדרה מול הפועל פ''ת ונאה סלאמיס הקפריסאית. 2-3 זרים עשויים להיבחן. אביטן: ''עדיין חסרים 3-4 שחקנים, מקווים להפיק את הטוב ביותר''

הפועל חדרה המריאה לפנות בוקר (אור ליום ראשון) למחנה אימונים של שבוע בפראבץ, בולגריה. בשבוע האחרון קיימה הקבוצה שני משחקי הכנה, בהם ניצחה 1:2 את רמת השרון ו-0:1 את מ.ס. כפר קאסם.

חדרה יוצאת לבולגריה עם 23 שחקנים בסגל, כאשר במהלך השבוע עשויים להגיע עוד 2-3 שחקנים זרים למבחנים. במהלך מחנה האימונים תערוך הקבוצה שני משחקי מבחן: ביום שלישי (18 ביולי) מול הפועל פתח תקווה וביום שבת (22 ביולי) מול סאלמיס פאמגוסטה מהליגה הקפריסאית הבכירה.

שחקני הפועל חדרה באימון (דוברות המועדון)

לפני היציאה לבולגריה אמר המאמן ניסו אביטן: "מחנה אימונים זה חלק חשוב בהכנה לקראת העונה קרובה. גם ברמה החברתית וגם ברמה של הקניית הרגלי העבודה ולסדר לכולנו את המטרות מהעונה הקרובה. לדעתי אנחנו יוצאים במצב בסדר גמור מבחינת הסגל, אם כי עדיים חסרים לנו 3-4 שחקנים שיכניסו עוד איכות. גם נבחן שחקנים במחנה, גם נכיר יותר לעומק את השחקנים החדשים שלנו ואנחנו מקווים להפיק את הכי טוב שאנחנו יכולים מהשבוע הזה".

סגל השחקנים שיוצא למחנה:

שוערים: אוהד לויטה, גיא הרמן, שחר גולן.

הגנה: דיא לבאבידי, רון אונגר, עידו לוי, פיליפ איפולה, ספיר איטח, אביב לין, דולב אזרואל, איציק שולמייסטר.

קישור: תמיר גלזר, מנשה זלקה, תמיר עדי, אורן סיטבון, סמי בורארד, עילאי טרוסט, ליאור רוקח, אוראל באייה.

התקפה: דור ג'אן, אלעד מדמון, קוואמי פפרה, ניב גוטליב.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button