כדורסלליגת העל

חברה בבעלות בעלי כפ"ס לשעבר תעניק חסות להפועל ירושלים

שמה של חברת האשראי פינטק שבבעלות סתיו שחם, יופיע על גב גופיות האדומים, שיכניסו מהעסקה כ-1.5 מיליון ש''ח בעונה. קרמר: ''מותג עסקי שירצה להיות איתנו עוד חמש שנים, צריך לעלות על הרכבת עכשיו, לפני שהיא יוצאת מהתחנה''

הפועל ירושלים הודיעה היום (חמישי) כי חברת הפינטק RTMI מצטרפת למעגל השותפים העסקיים של הקבוצה ותשמש נותנת חסות מרכזית במהלך עונת המשחקים הקרובה, 2023-2024.

RTMI הינה חברת אשראי פינטק חוץ בנקאית, המעניקה פתרונות מימון דיגטליים חדשניים לעסקים בישראל, המאפשרים התנהלות עסקית נוחה, ללא תלות במסגרות אשראי בנקאיות. במסגרת ההסכם, שמה של RTMI ימוקם בגב גופיות המשחק הן במשחקי ליגת ווינר סל והן במשחקי ליגת האלופות.

סתיו שחם ואלון קרמר (לירון מולדובן, יח"צ)

מנכ"ל הפועל ירושלים אלון קרמר אמר לאחר החתימה על השותפות: "אני שמח מאוד על הצטרפותה של RTMI למשפחת הפועל. כמו הפועל, גם RTMI חרטה על דגלה חדשנות, מקצוענות ושאיפה למצוינות – ערכים שאנחנו חולקים ולכן מדובר בחיבור טבעי. אני מאמין שביחד, נסייע זה לזה להגשים את המטרות המקצועיות, להגדיל את קהלי היעד ולצמוח כמותגים עסקיים. הפועל ירושלים תחת ההנהגה החדשה הוא מועדון שמתכוון להישאר בטופ של הכדורסל הישראלי ומכוון לטופ האירופאי. מותג עסקי שירצה להיות איתנו עוד חמש שנים, צריך לעלות על הרכבת עכשיו, לפני שהיא יוצאת מהתחנה".

מנכ״ל ובעלים RTMI סתיו שחם אמר לאחר החתימה: ״אנחנו שמחים להצטרף למשפחת הפועל ירושלים לעונה חדשה ומרגשת. אנו מאמינים במועדון תחת הבעלות החדשה של מתן אדלסון וההנהלה החדשה, ושמחים להיות שותפים לדרך החדשה של המועדון. כולנו תקווה כי העונה הקרובה תרגש את כל אוהדי הקבוצה ויחד איתם נגיע למחוזות חדשים בכדורסל הישראלי והאירופאי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button