כדורגל ישראליליגת העל

ז'רקו לאזטיץ' סיכם את מחנה האימונים: "אני מרוצה מהמחויבות"

רגע לפני החזרה לישראל ומשחק ''אלוף האלופים'', מאמן מכבי ת''א סיכם את תקופת ההכנה בפולין: ''ננתח את הכל, צעד אחר צעד נשפר את הקבוצה''. על הצעירים: ''אני בטוח שאת חלקם נראה בעתיד בבוגרים''

מכבי תל אביב תסיים היום (רביעי) 10 ימים של הכנות לקראת עונת 2024/25 במחנה אימונים בפולין. הקבוצה תשוב לארץ הלילה וכבר מסוף השבוע תחל בהכנות לקראת המשחק הרשמי הראשון של העונה בקרב על התואר הראשון של העונה – אלוף האלופים נגד מחזיקת הגביע, מכבי פתח תקווה (שני, 20:00).

עבור המאמן ז'רקו לאזטיץ', עשרת הימים האחרונים היו הזדמנות להתחבר יותר לקבוצה ולבחון את הסגל שהיה חסר ללא שחקני הנבחרת האולימפית. "מחנה אימונים כמו כל מחנה אימונים זו הזדמנות כשמגיע צוות אימון חדש זה הזמן ליצר את ההכרות בין הצוות ובין השחקנים ולהעביר את הציפיות שלנו לאיך אנחנו רוצים לשחק", אמר לאזטיץ' לאתר הרשמי של האלופה בסיכום עשרת הימים בפולין. "זה גם זמן טוב כשאנחנו עשרה ימים יחד ואני מרוצה מהמחויבות של השחקנים, והאימונים שלהם. אני שבע רצון גם מזה שאין לנו פציעות".

שחקני מכבי ת"א (האתר הרשמי)

המאמן סיכם את המשחק אמש שנפתח לא טוב אבל הסתיים בניצחון מתוק – 0:2 על אומוניה ניקוסיה: "במחצית הראשונה נראינו עייפים אבל במחצית השנייה נראינו טוב יותר. נחזור הביתה, ננוח קצת ונתחיל את ההכנות לקראת המשחקים הקרובים שיש לנו. מהמשחק האחרון והשניים שלפניו אנחנו למדים גם ממה שטוב וגם ממה שרע. אנחנו ננתח את הכל כמובן. יש לנו עוד כמה ימים עד למשחק הרשמי הראשון בישראל. אני מאמין שצעד אחר צעד אנחנו נשפר את הדברים. בסך הכל, אני מרוצה מהאופי שהציגו השחקנים גם במשחק אימון האחרון, שהם כבר עייפים וחושבים על הבית והמשפחות שלהם".

העובדה שהאלופה חסרה לפחות 5 שחקני סגל ששוחררו למשימות המשלחת לאולימפיאדה, הובילה לכך שלא מעט שחקני נוער צעירים קיבלו את ההזדמנות להצטרף למחנה האימונים. "אני מסופק מהיכולת שהציגו גם השחקנים הצעירים שהצטרפו למחנה" אמר לאזטיץ'. "בטח שעבור חלקם זה מחנה ראשון עם הקבוצה הבוגרת. רובם עשו את כל המאמצים ואני חושב שהם יכולים לקחת המון מהעשרה ימים האלה גם לניסיון שלהם ואני מניח שאת חלקם אנחנו נראה בעתיד בקבוצה הבוגרת. הם צריכים להמשיך לעבוד קשה וכך יוכלו להיות גם שחקני מכבי בעתיד".

על המפגש עם שחקני הנבחרת הצעירה לפני משחק ההכנה שיה להם לא רחוק ממחנה האימונים, אמר המאמן הסרבי של הצהובים: "זה היה חשוב לראות את המשחק של הצעירה. יש לנו שם שחקנים. היה חשוב גם לפגוש אותם ולדבר איתם וזה היה גם חשוב לתת להם את הביטחון כשהם מייצגים את המדינה".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW