כדורגל ישראליליגת העל

זעם במכבי ת"א: "מתחילת הפלייאוף יש קמפיין מתוזמן נגדנו"

במועדון מתקשים להירגע מאירועי ה-1:1 נגד סכנין ורותחים על הרחקת מילסון: ''רוצים 'לתת' לנו את האליפות? אם זה לא היה עצוב זה מצחיק. השופט שכח שהוא צריך לשמש תפאורה בלבד ולא לבוא ולגנוב את ההצגה''

במכבי תל אביב מתקשים להבליג על אירועי המשחק אמש (שני) בסכנין שהסתיים בתיקו 1:1 והביא לאיבוד שתי נקודות יקרות. גורמים בסביבת המועדון אומרים: "מאז תום הליגה הסדירה התחיל קמפיין מתוזמן נגדנו כאילו יש רצון 'לתת' לנו את האליפות. אתם שומעים? 'לתת' לנו את האליפות! כאילו אין כאן שחקנים מקצוענים שרצים ומתאמצים, אין כאן צוות אימון, פשוט החליטו לתת לנו את האליפות. אם זה לא היה עצוב, זה מצחיק".

פליסיו מילסון אחרי ההרחקה (ישי נאמן)

על ההרחקה של פליסיו מילסון שלא ישחק בשל כך במשחק העונה נגד מכבי חיפה, אמרו: "בא שופט למשחק ובהחלטות הזויות מוציא שני כרטיסים מומצאים ומרחיק את מילסון. השופט שכח שהוא צריך לשמש תפאורה בלבד ולא לגנוב את ההצגה. שני הצהובים היו רכים מאוד. צריך להבין את ההשלכות של הרחקת שחקן. מילסון רחוק מלהיות שחקן פרוע. להיפך, הוא זה שסובל פגיעות חוזרות ונשנות ואף צהוב לא נשלף לשחקני סכנין".

השופט אוראל גרינפלד מצביע על הנקודה הלבנה (ישי נאמן)

הגדיל להתבטא המאמן רובי קין שעד המשחק בטרנר נגד באר שבע נמנע לחלוטין מלהתייחס לשיפוט בישראל: "למה ששחקן כמו מילסון יגיע לישראל? אין שחקן מלהיב כמוהו בליגה הישראלית. אנשים קונים כרטיס לראות כזה שחקן ובמקום לשמור עליו מגיע שופט יהיר ומוציא לו שני כרטיסים צהובים ומרחיק אותו. אני לא הייתי מגיע לכאן". זו לא הפעם הראשונה שקין מציב מראה בפני הכדורגל הישראלי ועל ההתנהלות כפי שהטיח בעבר בעיתונאים שעוסקים תמיד בעבר ובמשחק שהסתיים במקום לדפדף קדימה ולהסתכל על המשחק הבא.

רועי משפתי במוקד המהומה (ישי נאמן)

אבל זה לא הכל – תצוגת החזיזים והנפצים לאורך כל המשחק שלא טופלה בידי הנהלת סכנין או הסדרנים, ובמיוחד בתוספת הזמן שסיכנה את השוער רועי משפתי שהיה נסער בסוף המשחק. אלא שהיה גם משחק. מכבי תל אביב לא הייתה במיטבה, בלשון המעטה, וגם תנאי המגרש לא היטיבו עמם. בכל זאת, את המשחק הזה הצהובים היו צריכים לנצח ולמרות תחושת הקורבן שמכבי תל אביב מאוד לא אוהבת להיות בפוזיציה הזו, הם יודעים שהכל נמצא בידיהם לקראת משחק העונה נגד מכבי חיפה בסמי עופר בשבת.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW