כדורגל ישראליליגת העל

זלקה, קניקובסקי וחטואל מועמדים לאות ההגינות של "החלוץ"

שחקני הפועל חדרה, מכבי תל אביב והפועל באר שבע נבחרו להיות המועמדים הסופיים לתואר אות ההגינות של ארגון החלוץ, בו זכה בשנה שעברה שרן ייני. חצי מהקולות הוא בחירת הגולשים וחצי של הוועדה

היום (שני) פרסמו בארגון "החלוץ – חינוך דרך ספורט" סקר מיוחד לבחירת השחקן שיזכה באות ההגינות לשנת 2024. אשתקד היה זה שרן ייני, קדמו לו עידן ורד, דני עמוס ועוד. לראשונה אי אפשר הוחלט לשתף את חובבי הספורט, הגולשים ברשתות החברתיות בבחירת השחקן ההוגן כאשר סקר מיוחד עלה בעמוד הפייסבוק "החלוץ חינוך דרך ספורט" וקולות הגולשים יהווה 50% מהבחירה ואילו 50% הנוספים נתונים להחלטה הוועדה המקצועית שתדון בכך.

מנשה זלקה במדים (צילום: באדיבות הפועל חדרה)

שלושה שחקנים נבחרו השנה לשלב הסופי של הבחירה וזאת לאחר התלבטויות רבות: הראשון הוא שחקן הפועל חדרה מנשה זלקה בין היתר על ההירתמות האדירה שלו במלחמת חרבות הברזל למען עם ישראל ומדינת ישראל ושירות מילואים משמעותי תוך שהוא מוותר על פעילותו בקבוצה.

השחקן השני הוא קשר מכבי תל אביב גבי קניקובסקי, בין היתר על היותו שחקן הוגן על המגרש לאורך כל הקרירה, שחקן המייצג את הערכים בהם דבקים בארגון החלוץ ומעבירים אותם לדור הצעיר.

השחקן השלישי הוא קשר/ חלוץ הפועל באר שבע- רותם חטואל, בין היתר על כך שנרתם רבות לאורך מלחמת חרבות ברזל לשמח חיילים, לסייע למפונים ולמשפחות החטופים ולקח את הפעילות החברתית צעד אחד קדימה.

רותם חטואל חוגג (חיים בן דוד)

הענקת הפרס תתקיים במסגרת טורניר ההגינות – אירוע השיא של החלוץ לקבוצות ילדים הפעילות במסגרת הארגון מכל רחבי הארץ ביום א, 14.4.2024.

"אות ההגינות", הינו אירוע שנתי של ארגון 'החלוץ' להערכה והוקרה של ספורטאים המובילים מהלכים חברתיים מקדמי חינוך, הוגנת ושוויונית ליצירת חברה מכבדת, הוגנת ומחבקת המחברת בין אנשים ומחזקת את הקהילה. וועדה מקצועית בוחנת את המועמדים השונים ובוחרת את הספורטאי שתרם את התרומה המשמעותית ביותר  לקידום חברה צודקת, סובלנית ושוויונית.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW