כדורגל ישראליליגת העל

זלקה קיבל שי ממנהלת הליגות לאחר שחרורו משירות המילואים

קפטן הפועל חדרה, שהתגייס לשרת את המדינה ב-7 באוקטובר והיה בגזרה הצפונית במשך 115 ימים זכה לכבוד במשחק קבוצתו מול מכבי פ''ת: ''הוא שוב הוכיח עד כמה הוא דמות לחיקוי, אהבת הארץ והמדינה הם נר לרגליו''

יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון העניק הערב (רביעי) בפתיחת משחקה של הפועל חדרה מול מכבי פתח תקווה שי למנשה זלקה ומשפחתו, כאות תודה על שירותו במילואים מאז פרוץ מלחמת חרבות ברזל.

מנשה זלקה במדים (צילום: באדיבות הפועל חדרה)

קפטן הפועל חדרה זכה למחיאות כפיים של אוהדי שתי הקבוצות באצטדיון המושבה, בזמן שכרוזה של מכבי פתח תקווה הקריא את הטקסט הבא: "אנחנו שמחים לראות כאן היום אחרי 115 יום של מילואים את שחקנה של הפועל חדרה מנשה זלקה. מנשה שירת מאז פרוץ מלחמת חרבות ברזל בגדס"ר עורב צנחנים 6226 בגזרה הצפונית ולא בפעם הראשונה שם את מדינת ישראל לפני הקריירה הספורטיבית שלו".

מנשה זלקה ביציע (ליאת אבשלומי)

עוד אמר הכרוז: "מנשה שוב הוכיח עד כמה הוא דמות לחיקוי ועד כמה אהבת הארץ והמדינה הם נר לרגליו. מנהלת הליגות וקבוצות הכדורגל המקצועניות מעניקות לך ולמשפחתך היום שי בהוקרה על תרומתך למדינת ישראל וצה"ל". נציין כי מי שיקבל גם הוא שי דומה הוא שחקנה של הפועל חיפה איתמר נוי, ששירת גם הוא במילואים חמישה שבועות עם גדוד רפואה בזירה הצפונית.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW