כדורסלליגת העל

זכה לאמון המערכת: קטש חתם לשנתיים נוספות במכבי ת"א

המאמן שהוביל את הקבוצה לרבע גמר הפלייאוף ביורוליג ולמקום הראשון בתום העונה הסדירה ימשיך על הקווים: ''אני מעריך מאוד, מודה על הבעת האמון ומוכן לאתגרים שמחכים בהמשך הדרך''. שמעון מזרחי: ''טבעי שימשיך''

לאחר תקופה של חוסר וודאות בנוגע לעתידו, מכבי תל אביב הודיעה היום (רביעי) רשמית שהחתימה לשנתיים נוספות את המאמן עודד קטש. מהצהובים נמסר כי "האיש על הקווים זו השנה השנייה הוא גם חבר היכל המכבים ובחודשים האחרונים מוביל את הקבוצה בצורה מרשימה באחת העונות המאתגרות בתולדות המועדון בפרט והמדינה בכלל".

קטש אמר לאתר הרשמי של המועדון: "אני שמח וגאה לחתום לשנתיים נוספות במכבי. אני מעריך מאוד, מודה על הבעת האמון ומוכן לאתגרים שמחכים לנו בהמשך הדרך. כעת כולנו יחד מרוכזים במשימה שעומדת לפנינו, אליפות המדינה". ממכבי תל אביב נמסר: "במהלך הקדנציה הנוכחית שלו הצעיד קטש את מכבי לזכייה באליפות ובגביע ווינר בעונה שעברה, פעמיים למרחק נגיעה מעליה לפיינל פור, ניווט את הקבוצה דרך האתגרים שהציבה המלחמה ומשחקי היורוליג הרחק מההיכל לסדרת פלייאוף דרמטית מול פנאתינייקוס ולאחרונה להבטחת המקום הראשון בליגה והשגת יתרון הביתיות בפלייאוף".

שמעון מזרחי עם עודד קטש (באדיבות מכבי ת"א)

יו"ר המועדון שמעון מזרחי בירך: "נראה לי אך טבעי ומתחייב כי עודד ימשיך בתפקידו כמאמנה של קבוצת מכבי תל אביב לשנתיים הבאות. עונת הכדורסל הנוכחית הוכיחה וחיזקה את יכולותיו. עודד ידע לנווט ולהדק את הקשר עם שחקני הקבוצה חרף התנאים הקשים, שהיו נחלתנו בשמונת החודשים האחרונים, והוא צלח תקופה זו עם הישגים לא מבוטלים. אני מאחל לעודד המשך הצלחות בדרכו בקבוצתנו".

מאמן מכבי ת"א, עודד קטש (אסף הופמן)

המנהל הספורטיבי אבי אבן הוסיף: "אני שמח מאוד שעודד ממשיך איתנו לשנתיים נוספות. עודד הפך כבר מזמן לחלק מהמשפחה ועמד יחד עם הצוות שלו, המעטפת של הקבוצה וההנהלה באתגרים חסרי תקדים בעונה הנוכחית. מדובר ללא ספק במאמן שנמצא בשורה הראשונה של מאמני היורוליג כיום, כאשר המשימה הקרובה והחשובה של כולנו יחד היא תואר האליפות. לאחר מכן נשלב ידיים גם לקראת האתגרים שמחכים לנו בהמשך הדרך. אני אופטימי ובטוח שהחיבור הזה ימשיך להניב תוצאות טובות ורגעים של אושר לאוהדים שלנו".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW