כדורגל ישראליליגת העל

זיו אריה: "לא המשחק הכי גרוע שלנו, הכי חשוב שלא ספגנו"

מאמן הפועל ירושלים הוסיף לאחר ה-0:0 מול בני סכנין: ''אנחנו מגיעים לנצח בכל מגרש, חוץ מהאיתיחאד''. גרצ'קין: ''חשבתי שזה משחק העונה שלנו, מסתבר שיש עוד אחד בשלישי''. דראפיץ': ''הסגל שלנו סחוט כמו מיץ''

הפועל ירושלים ובני סכנין נפרדו הערב (שבת) ב-0:0 משמים בטדי. הקבוצה של זיו אריה הייתה עדיפה במעט, אך לא הצליחה למצוא את הרשת והיא רחוקה שתי נקודות בלבד מעל הקו האדום. מנגד, זו של סלובודן דראפיץ' עם תיקו מאופס שני ברציפות וביום רביעי היא תארח את מכבי חיפה.

מאמן הפועל ירושלים זיו אריה אמר: "היה משחק שוויוני, סכנין אחת הקבוצות הקשות בליגה, מאומנת. היו מומנטומים, היו דקות שאנחנו טובים, היו דקות שהם. הגענו ליותר מצבים. יש דברים ספציפיים שצריך לתקן, אבל יש פה תקופת עומס. אנחנו בסדר עם התיקו. שמרנו פעם שנייה העונה על שער נקי והפנים לנתניה. כל המשחקים קשים, הלכנו למסי עופר כדי לנצח ונגיע גם לנתניה כדי לנצח, רק לאיתיחאד לא נגיע כדי לנצח. יהיה משחק כיפי. המשחק הכי גרוע? לא נכון. אתה חושב שהוא היה גרוע. סכנין קבוצה טובה ומאומנת קשה אחת הקבוצות בליגה שיודעת מה לעשות עם הכדור והיו דקות שאנחנו היינו יותר טובים והיו דקות שהם, אני חושב שהמצבים היותר איכותיים היו שלנו".

אריה הוסיף: "שמרנו רק פעם אחת השנה על שער נקי אז שמרנו פעם גם היום. אנחנו רוצים תמיד לנצח, אבל לא הסתדר. אני מרוצה מהדברים שהקבוצה ניסתה לעשות, חלק היו טובים, חלק פחות טובים. זה עוד משחק. לא ספגנו, זו רק פעם שנייה השנה שזה קורה. זה דבר משמעותי. כל משחק אנחנו רוצים לנצח, שיחקנו נגד קבוצה טובה. היו לנו חצאי מצבים שיכולנו להפוך לאחד אפס, זה היה נראה אחרת. ידענו גם במשחקים קודמים שהתוצאה הייתה ככה קיבלנו גול, היום לא. תמיד רוצים לנצח, ממשיכים הלאה".

על הפרידה מאונדז'יי באצו, אמר המאמן: "קודם כל באצ'ו שחקן ואדם שיש לו זכויות גדולות והפועל ירושלים. היה תענוג גדול לאמן אותו. היוזמה לא הייתה שלנו, הוא ביקש להשתחרר. לא חשבנו לעשות את זה, אם זה לא היה בא ממנו. זאת הייתה עונה קצת פחות טובה, היו לו הרבה פציעות, הוא לא שיחק בגללן. ברגע שהוא ביקש להשתחרר, החלטנו לא לעמוד בדרכו. אני כמאמן וכל הקבוצה מודים לו על כל מה שהיה, אנחנו נחפש להביא שחקן זר בחלק הקדמי. אם נצליח, נעשה את זה. אנחנו די שמחים ממצבת הבלמים שלנו, ננסה להביא במקומו זר בחלק הקדמי. כבודו במקומו מונח בהיסטוריה של המועדון".

המגן מקס גרצ'קין אמר: "אני לא שבע רצון מתיקו, כל משחק בית אני רוצה לנצח. נקודת האור היא ששמרנו על שער נקי. בשבילנו זה היה משחק עונה, אבל אחרי שראיתי את התוצאות, יש לנו ביום שלישי עוד משחק עונה, נקווה לקחת בו שלוש נקודות". על הסיכוי לפלייאוף עליון, אמר גרצ'קין: "הכל נזיל, אנחנו באים לשחק את הכדורגל שלנו. יש לנו דרך, אבל איתה צריכים להביא תוצאות. נקווה לחזור למומנטום החיובי שהיה לנו כבר ביום שלישי, אנחנו צריכים נקודות. גם כשהיינו עם שתי נקודות האמנתי מאוד בקבוצה ובדרך של הצוות. אני מאמין שאנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בליגה, אבל להגיד עכשיו שאנחנו רוצים פלייאוף עליון? זה עוד מוקדם. מסתכלים על נתניה בשלישי".

מאמן בני סכנין, סלובודן דראפיץ' (ליאת אבשלומי)

מאמן בני סכנין, סלובודן דראפיץ', אמר: "רצינו לקחת שלוש נקודות ולשחק כדורגל, ראינו שזה לא ממש הולך אז לפחות לקחנו נקודה. כל נקודה חשובה בסיבוב השני, לקחת פה נקודה מהפועל ירושלים זה חשוב. יש לנו הרבה פצועים, אנחנו מנסים להתחזק ולהיות קבוצה יותר טובה. נתקענו קצת בתקופה הזאת, אבל כדורגל זה משחק של נקודות ולקחנו נקודה. ביום רביעי מכבי חיפה, נתכונן כמו שצריך. אני לא מרוצה מהיכולת, גם לא מהשבוע שעבר. אנחנו מנסים כל הזמן לחפש פתרונות. יש פה סגל מאוד קצר וצריך לדעת להתנהל איתו. השחקנים נותנים הכל, לפעמים זה מספיק ולפעמים זה לא. אם נשחק ככה מול מכבי חיפה, נקבל בראש".

דראפיץ' הוסיף: "גם בשבוע שעבר המשחק היה לא טוב וגם עכשיו המשחק לא טוב. הכדורגל זה בשביל הקהל שרוצים להינות. לנו הכדורגל זה גם פרנסה. כל נקודה היא מאוד משמעותית לנו. אנחנו מאוד חסרים בסגל ויש המון פצועים. אני בא ביום שישי לאימון מסכם ומתפלל לראות מי בריא ושאפשר לעשות הרכב. השחקנים הם לא מכונות, העונה הזו משוגעת והיא לא נורמלית והיום מי שיש לו סגל רחב יצליח. אתה מגיע למצב לפעמים לפני משחק שזה כמו בשכונה, מי שרוצה לשחק שירים את היד. אנחנו גם מתוסכלים מזה. בהתחלה קיבלנו מחמאות והיום לא, אבל אני מחמיא לשחקנים שהם נותנים הכל וזה כמו לימון סחוט".

החלוץ דור חוגי אמר: "היה משחק טקטי, כמו שאומרים. הם שיחקו טקטי, אנחנו שיחקנו טקטי. ידענו שיהיה קרב מוחות במשחק הזה וזה ייפול על מצב אחד או שניים שמי שתבקיע תנצח את המשחק. לצערנו לא הבקענו, יצאנו מפה עם נקודה, ממשחק חוץ קשה מאוד. מסתכלים הלאה. אני לא יודע אם יש משהו שתקוע בחלק ההתקפי, אני חושב שאפשר לדבר על חודש וחצי עם משחקים מאוד קשים, עם עומס משחקים מאוד קשים. אנחנו עם סגל לא רחב, אנחנו סגל קצר, בלי הרבה זרים. זר אחד או שניים, הרבה פצועים. הרבה נופל על שחקנים שהם משחקים כל 3-4 ימים 90 דקות. אני חושב שאם היינו טריים, היינו 100%. מגיעים לכל משחק כמו בכל עונה רגילה, אני חושב שהייתם יכולים לראות מהחלק ההתקפי יותר. אני יכול להגיד שבאנו לפה במטרה להוציא 3 נקודות, אבל עם איך שהמשחק התפתח – אני חושב שתיקו זה בסדר גם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW