גביע הטוטוכדורגל ישראליליגת העל

זיו אריה: "זה סך הכל עוד הכנה לליגה, אנחנו ממשיכים הלאה"

מאמן הפועל ירושלים דיבר אחרי ה-1:1 מול הפועל ת''א בגביע הטוטו: ''אני לא צריך בלם, יש לי הגנה טובה ושחקני הגנה מצוינים. אנחנו מחפשים שחקן כנף זר, מה שמתאים לנו. הכי חשוב זה להיות מוכנים לפתיחת העונה בליגה''

במשחק שלא התעלה לרמה גבוהה מדי, עם יכולת פושרת במיוחד של שתי הקבוצות,  קיבלנו שערים נהדרים לעיני כ-2,500 אוהדים באצטדיון טדי ב-1:1 בין הפועל ירושלים להפועל תל אביב במחזור הראשון של גביע הטוטו. הישאם לאיוס העלה את האורחת ליתרון בדקה ה-43 במבצע אישי יפה – יממה אחרי שחתם על חוזה חדש, עידן דהן השווה בתוספת הזמן (90+1) בשער יפה משלו וניסוי הכלים הראשון של שתי הקבוצות במשחק רשמי הסתיים עם חלוקת נקודות במשחק חלש ברובו. אולי בחסות מזג האוויר, אולי בגלל המסגרת הפחות מחייבת, אולי בגלל שאלו חבלי לידה ראשונים של העונה, אבל בהחלט נקווה שלא מדובר בסימן לבאות מבחינת רמת הכדורגל לעונה הקרובה.

מאמן הפועל ירושלים זיו אריה סיכם: "עוד משחק אימון בדרך לליגה. יש דברים יותר טובים ויש דברים פחות טובים, ממשיכים הלאה. אני יודע במה אנחנו טובים ובמה אנחנו פחות טובים, על מה אנחנו צריכים לעבוד. רצינו לנצח ולא הצלחנו, טוב שיצא תיקו. הולכים קצת עם הרגשה טובה, הפנים ליום שלישי ול-26 באוגוסט. זה עוד משחק הכנה לליגה, ידענו לפני זה מה טוב ומה לא טוב. נמשיך לעבוד ולהשתפר מקווה להגיע הכי טוב שאפשר לפתיחת העונה בליגה".

אריה הסויף: "אני לא צריך בלם, יש לי הגנה טובה ושחקני הגנה מצוינים. אנחנו מחפשים שחקן כנף זר, מה שמתאים לנו. היו כמה שהיו בדרך, חלק מהעסקאות מוסכמות וזה לא קל כמו כל הקבוצות בארץ. זה מורכב, שי אהרון עובד על זה ובסוף יביא את השחקן המתאים. אנחנו עוסקים בהפועל ירושלים, רוצים להיות קבוצה טובה. נמשיך לפתח את המועדון, לפתח שחקנים ולשחק כדורגל הכי טוב שאפשר, במטרה להצליח כמה שיותר ולהגיע הכי טוב שאפשר. מה מצפים מאיתנו או מה לא, אני לא יודע. אנחנו מצפים מהשחקנים שלנו שיבואו כל יום, יתנו את הכי טוב שהם יכולים וינסו לשחק לפי העקרונות שלנו. מעבר לזה, השאר בידי שמיים".

המאמן סיכם: "לא ציפינו אף פעם מהשחקנים להיות יותר טובים או פחות טובים. אנחנו רוצים שילכו בדרך שלנו ובתהליך, יעשו את הכי טוב שהם יכולים. מעבר לזה, הכל בסדר. אני יודע מה יש לי בקבוצה, באיזה שלב בעונה אנחנו נמצאים ומה צריך לעשות עוד הלאה. תמיד כיף לנצח, לא כיף להפסיד. השגנו תיקו בדקה ה-90 שזה נחמד, אבל זה עוד משחק אימון, בשלישי עוד אחד ואח"כ אחד נוסף. נקווה להגיע הכי טוב שאפשר למחזור הפתיחה בליגה".

יוראי מליח הוסיף: "באמת הרגשנו שפחות יש לנו פתרונות, אבל בשביל זה יש גם את המשחקים האלה, אנחנו כאן כדי למצוא את הפתרונות לליגה. כמו שזיו אומר, אנחנו רוצים להגיע לליגה בצורה הטובה ביותר. אני אקח את המשחק הזה ונעבוד עליו להמשך שבליגה באמת נהיה מוכנים יותר. קשה לעבוד על התיאום, אבל בשביל זה  אנחנו מתאמנים. זיו נותן לנו את כל הדגשים שלו, אנחנו נתחבר וזה לא ביום אחד, אלא בהרבה עבודה קשה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW