כדורגל ישראליליגת העל

זיו אריה: "בפלייאוף תהיה לנו פריבילגיה, נוכל לשחק משוחרר"

מאמן הפועל ירושלים הוסיף אחרי ה-2:3 על הפועל פ''ת: "צריכים עוד כמה נק' כדי להימנע מירידה''. ביטון: ''חושבים שאני איטי כי אני נראה שמן''. בני לם:''אמרתי לשחקנים שלא מגיע לנו לרדת''. ורד: ''מתנצל בפני הקהל''

במשחק רב שערים ואירועים, גברה אמש (שבת) הפועל ירושלים 2:3 על הפועל פתח תקווה באצטדיון טדי. כארם זועבי, יילה דוין ואור רויזמן כבשו להפועל ירושלים, פורצ'ן באסיי ורז שטיין להפועל פתח תקווה. אופק ביטון, שסיפק בישול אדיר בגול של דוין, החמיץ מהנקודה הלבנה, כאשר גם שטיין החמיץ פנדל עמוק בתוספת הזמן ופספס הזדמנות לשוויון דרמטי.

מאמן הפועל ירושלים זיו אריה סיכם: "המשחק הזה הוא תמונת ראי של רוב העונה שלנו. עשינו הרבה דברים נכון, הרבה דברים טוב. כרגיל היה חסר לנו את הדברים הקטנים לעלות ליתרון של שני שערים, ליהנות קצת מכדורגל לנצח בנוחות. הכל הולך קשה, קשה, זה גם , בסוף ניצחנו ואני שמח. הפנדל? אני לעולם לא מתחרט, מתן חוזז הוא הבועט שלנו, אפילו אם הוא מחמיץ, אבל היה פצוע. היו רשומים שני בועטים על הלוח. ילה לא היה  אחד מהם. רציתי שאופק יבעט. אם הוא לא היה רוצה לבעוט והיה אומר לי לא הייתי מחליף, אבל חלק מהכדורגל".

שחקני הפועל ירושלים חוגגים (אסף הופמן)

אריה הוסיף: "זה היה ניצחון חשוב כדי באמת להיכנס לפלייאוף התחתון עם סוג של מרחק ויכולת לשחק כדורגל קצת יותר משוחרר, אבל עדיין לא השלמנו את המשימה. ואני לא מחלק את העונה הרגילה והפלייאוף ,שיגיע הזמן לסכם נסכם. כשנשארנו לפני שנתיים, נשארנו עם 30 נקודות. ככה נשארנו. יכולים גם עם 34 להישאר, יש קבוצות טובות למטה, ואנחנו רואים שהכול נזיל. בלי קשר, אנחנו רוצים לנצח, היום היה מאוד חשוב כדי לא להגיע עם לחץ. מסכים איתך שרוב הסיכויים שזה נגמר. היתרון הגדול של הפועל ירושלים, שהיא תוכל לשחק כדורגל משוחרר. זה יעזור לנו מאוד לעומת כל הקבוצות הלחוצות למטה, אבל עדיין צריך לייצר נקודות. ובלי קשר אנחנו רוצים לנצח. בשנה שעברה סיימנו את העונה רעה מאוד, יכול להיות שזה מה שהשפיע על תחילת העונה הזו. אנחנו נרצה לנצח ולסיים חזק".

הקפטן עומר אגבדיש אמר: "התפללנו שרז שטיין יחמיץ. אני באופן אישי הרגשתי שבאנו יותר מוכנים, באנו יותר אגרסיביים ובאמת אני חושב שהגיע לנו לנצח. אנחנו רוצים לבוא ולנצח בכל משחק, עכשיו עם כל העונה באנו ובאנו עם רעיון בשביל לנצח משחקים אני לא מאמין עכשיו שנהפוך את כל הכלים שלנו ונהפוך את כל המחשבה בשביל לבוא ולנצח בדרך אחרת אנחנו נבוא וננצח באותה דרך שעבדנו עליה עם זאת אותה הכנה, אם זה אותו אותם תדריכים. וככה אני חושב שזה צריך להישאר. יש לנו עבודה לעשות, עוד  לא הבטחנו הישארות בליגה. כמובן, אנחנו מכוונים לנצח כל משחק, אנחנו רוצים לסיים כמה שיותר גבוה בפלייאוף התחתון. זו עונה מאוד מאתגרת, באנו עם רעיון שאפשר לנצח כל משחק. באמת האמנו שאפשר לנצח כל משחק. לפעמים זה עבד, לפעמים זה לא עבד ואנחנו ממשיכים ככה".

מאמן הפועל פ"ת, בני לם (אסף הופמן)

מן העבר שני סיכם מאמן הפועל פתח תקווה, בני לם: "מתוסכל מכל הכיוונים, מתוסכל מזה שלא כבשנו את השער לגמור את המשחק בפנדל בדקה ה-96, מתוסכל מזה שאנחנו חוזרים למשחק ל-1:1, ומקבלים בקושי 2 דקות אחרי את ה- 2:1, חוזרים ל-2:2, לא עוברות 2 דקות, חוטפים 3:2. סופגים שערים של נאיביות שלפעמים זה קטע של קבוצה שיורדת, אבל מצד שני לבוא למשחק הדרבי בשבוע שעבר לעשות שתיים שתיים והיום מבחינתי זה אמור להיות 3:3. אז זה גם כובשים שערים, אז זה גם לא מתאים לקבוצה כזאת לרדת ליגה. מצטמצמת כמות המשחקים. זה קטע של, אין לנו עוד הרבה זמן".

לם הוסיף: "היום אנחנו צריכים להסתכל גם על התוצאות האחרות, אבל אנחנו ניתן את הפייט עד הסוף. אם אתה רואה אותנו משחקים במשחקים האחרונים וכובשים שערים, אז אנחנו עומדים בזה. אנחנו מסתכלים, לקבוצה שעומדת לרדת ליגה, גומרת משחקים ומפסידה בקלות. אנחנו משחקים ומשחקים ומשחקים וכובשים וכובשים. הגולים האלה שספגנו… אנחנו צריכים לתקן. רז שטיין הבקיע שער ענק. שאלו אותי, מה אתה אומר על הפנדל? זה חלק מהכדורגל. מי שלא היה שחקן, לא יודע. תנועת השתקה לקהל? אני מקווה שעם האוהדים שיגמר בצורה הכי טובה כי אני לא ראיתי דברים יותר מזה".

רז שטיין מתוסכל (אסף הופמן)

הקשר עידן ורד אמר: "אנחנו מגיעים בכל משחק למצבים וכובשים. אנחנו שמה, זה היה משחק מאוד כואב. באמת שאני לא זוכר דבר כזה, זה גולים קלים מאוד של כל הקבוצה ללא אחד ספציפי, אבל כמו שאמר בני אנחנו פה עד הסוף. יש פה חבר'ה טובים, חבר'ה ווינרים. הגולים האלה? אנחנו צריכים לראות מה עשינו לא נכון ואיך זה לא חוזר על עצמו, אבל לא פעם יש עוד דרך ארוכה. אני מאוד מאמין שנעשה את זה בסוף. הקהל שלנו זה הבעיה האחרונה שלנו. הם באים כל המשחק, חוץ-בית, בהמוניהם".

ורד סיכם: "עוד פעם אתה יודע לבוא לקבל כאלה, 1:1, 2:2, ולהיות שם כל המשחק. באמת גולים של נאיביות. זה כואב זה וזה מבאס. אני יכול להבין אותם. לפני שבועיים אמרו שאנחנו חמש ושש מהקו ואנחנו שם, ברור שזה לא נראה טוב עכשיו וגם אנחנו לא עושים יותר מדי חישובים על כמה נקודות. אנחנו הולכים שבוע אחרי שבוע, יש לנו עכשיו פלייאוף, כל משחק אחד נגד השני. בסך הכל אנחנו 3 מהקו, בתקווה שככה יישאר, כמו שבני אמר – יש פה הרבה שינויים שעשינו בזמן מאוד קצר. יש פה חבר'ה טובים ואני מאמין שאנחנו כן נעשה את זה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button