כדורגל ישראליליגת העל

זוכרים את הנופלים: מכבי חיפה ערכה טקס זיכרון במתחם קצף

בנוכחות השחקנים רפאלוב, כיוף וסייף, הירוקים ערכו טקס זיכרון במגרש האימונים יחד עם הילדים ממחלקת הנוער של המועדון. המנכ''ל איציק עובדיה: ''אחת משנותיה הקשות של המדינה, מתפללים לחזרת החטופים''

הערב (ראשון) ציינו במכבי חיפה את ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה תשפ"ד, במתחם קצף. האירוע התקיים בנוכחות עובדי המועדון, מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה, שחקני הקבוצה ליאור רפאלוב, קני סייף ושריף כיוף בנוסף לכל צוותי, מנהלי ושחקני מחלקת הנוער ומשפחותיהם.

טקס הזיכרון (מכבי חיפה, עומרי שטיין)
המנכ"ל איציק עובדיה (מכבי חיפה, עומרי שטיין)

המנכ"ל עובדיה אמר: "ערב יום הזיכרון 2024, ומדינת ישראל נמצאת עדיין בתקופת מלחמה. בשעה 20:00 בדיוק תישמע ברחבי הארץ צפירת זיכרון, ואנו נתייחד חללי צבא הגנה לישראל ונפגעי פעולות האיבה, באחת משנותיה הקשות ביותר של מדינת ישראל מאז הקמתה. ודווקא עכשיו, חשוב לשאת תפילה להשבתם של 132 חטופים, אשר מוחזקים בשבי החמאס כבר 219 ימים ולילות. שישובו אל ביתם, אל ההורים, הנכדים, האחיות והאחים, יותר מזה אנחנו לא צריכים".

מוקדם יותר, משפחת אוחיון עלתה יחד עם שון גולדברג לקברה של עדן ליז ז"ל, שנרצחה במסיבת הנובה והיא בת 24. המשפחה סיפרה לשחקן הירוקים על עדן ליז, על היום המקולל ועל האהדה שלה למכבי. גולדברג הניח צעיף של הקבוצה על קברה. 

כתבות קשורות

Back to top button