כדורגל ישראליליגת העל

זוהר: "החלטה מבישה", בן גביר: "בני סכנין צריכה לעוף לסוריה"

שר התרבות והספורט הגיב להחלטה להטיל קנס של 15 אלף ש''ח על בני סכנין בעקבות ביזוי ההמנון מול חדרה: ''קורא להתאחדות לערער על העונש ולרענן את החוקה שלהם''. השר לביטחון לאומי: ''זאת בדיחה גרועה''

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל קנס הבוקר (ראשון) את בני סכנין ב-15 אלף ש"ח בגין "ביזוי ההמנון" של אוהדי הקבוצה במשחק נגד הפועל חדרה בשבוע שעבר. בנוגע לקללות ושריקות הבוז שספג קפטן חדרה מנשה זלקה לא בוצעה ענישה בשל החוסר בסעיף המתייחס לאירועים מסוג זה.

מנשה זלקה עם השר מיקי זוהר (יח"צ)

שר התרבות והספורט מיקי זוהר מסר בתגובה: "החלטת בית הדין של ההתאחדות מבישה. כמו שלא מאפשרים לצעוק לשחקנים מהמגזר הערבי מחבל, והקבוצות הוענשו בצורה קשה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בביזוי שחקן ישראלי עקב שירותו במילואים. מנשה זלקה אינו עומד לבדו במקרה הזה, אלא מדינה שלמה עומדת אחריו. מוטב להתאחדות להביע אמירה בשם כל הכדורגל הישראלי שאין לתת יד לביזוי הסמלים הישראליים ובכללם משרתי המילואים. אני קורא להתאחדות לערער על העונש ולרענן את החוקה שלהם ולהתאימה למצב הנוכחי שלא ידענו כמוהו עד היום. אסור שמקרים כאלו יסתיימו כל כך מהר ובזול".

בן גביר: ''דין אוהדי בית''ר צריך להיות כדין המוחים באיילון"
השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר (נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת)

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מסר: "העונש שקבוצת הכדורגל בני סכנין קיבלה בעקבות ביזוי ההמנון, הדגל והלוחמים, הוא סה"כ 15,000 ש"ח קנס. מדובר בבדיחה גרועה. קבוצה שחלק מאוהדיה תומכי טרור שביזו והשפילו על המגרש את הדברים שהכי קדושים לנו, צריכה לעוף לסוריה. אני קורא להתאחדות לשקול שוב ולתת עונש משמעותי והתראתי כולל הורדת ליגה, כדי שמראות אלו לא יחזרו שוב".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button