כדורגל ישראליליגת העל

זוהר: "ביזוי ההמנון – חציית קו אדום, אסור לעבור לסדר היום"

שר התרבות והספורט ביקר בחריפות את בני סכנין: ''יש להעמיד את סכנין לדין ולהעניש אותה באופן החמור ביותר, בוחנים סנקציות נוספות בגין המעשה הבזוי''. זהבי מציע: ''לחייב נגינת ההמנון במשחק הבא בדוחא''

סערה גדולה בכדורגל הישראלי מהתנהגות הקהל של בני סכנין אתמול (שבת) במשחק מול הפועל חדרה. בהתאחדות לכדורגל ממתינים לדו"ח המשקיף במשחק, שיציין כי בעת הטקס לפני המשחק בו נוגן ההמנון, השמיעו אוהדי סכנין שירים בהפגנתיות, כשהם לא מכבדים את הטקס והמנון המדינה. בנוסף, האוהדים קיללו את קפטן הפועל חדרה, מנשה זלקה, בכל נגיעה בכדור.

הסטורי של ערן זהבי (צילום: אינסטגרם)

שר התרבות והספורט מיקי זוהר הגיב הבוקר לאירועים החמורים: "שוחחתי הבוקר עם יו״ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ בקשר לאירועים שקרו אתמול במשחק של בני סכנין נגד הפועל חדרה. ביזוי ההמנון הוא חציית קו אדום שאסור לעבור עליו לסדר היום. יש להעמיד את קבוצת בני סכנין לדין ולהעניש אותה באופן החמור ביותר. במקביל אנחנו בוחנים במשרד האם ישנן הסנקציות נוספות רלוונטיות לענישה משמעותית בגין המעשה הבזוי הזה".

צפו באוהדי בני סכנין מקללים את מנשה זלקה (מתוך הרשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר הגיב בחריפות: "ביזוי הדגל והסמל זו עבירה פלילית. העברתי למשטרה שתבחן אם יש מקום לפתוח בחקירה נגד המחבלים הללו מסכנין שביזו את הדגל וההמנון, זרקו חפצים, קיללו והתנהגו בצורה מבישה ומחפירה. מבחינתי צריך לסגור את האצטדיון בדוחא וכולם צריכים לעוף לסוריה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button