כדורגל ישראלינבחרת ישראל

זוארץ שוחח עם השחקנים: "הדבר הכי חשוב הוא להישאר ביחד"

נבחרת ישראל מנסה לאסוף את השברים אחרי ה-4:1 המשפיל מול איסלנד בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו, יו''ר ההתאחדות לשחקנים: ''מצפה לראותכם יחד''. נבחרת ישראל אירחה אחים של חטוף וחייל שנפצע

נבחרת ישראל תשוב רק מחר (ראשון) לישראל אחרי ה-4:1 המשפיל מול איסלנד בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו 2024 ביום חמישי. לאור העובדה שבבודפשט נמצאת משלחת של משפחות חטופים וחיילים פצועים, נקבע להיום בצהריים מפגש בינם לבין השחקנים בבית המלון בו נמצאת הנבחרת.

יוסי בניון עם אחיו של רום ברסלבסקי (ההתאחדות לכדורגל)

אנשי הנבחרת הלאומית אירחו בשעות הבוקר את שני האחים של רון ברסלבסקי בן ה-19 החטוף בעזה מה-7 באוקטובר וכן את אמיתי ארגמן, חייל יחידת מגלן במילואים שנפצע קשה בקרבות ברצועת עזה. האחים של רון סיפרו לשחקנים על מעשי הגבורה של רום שעבד באותו יום כמאבטח במסיבה ברעים ושיתפו אותם במאמציהם להשבתו. אמיתי ארגמן, לוחם מגלן שנפצע סיפר לשחקנים על הפעולות שהיה שותף להן בעזה ועל האירוע שבו נפצע קשה ואיבד את שתי רגליו ושיתף אותם בתהליך השיקום שהוא עובר בימים אלה.

אלי דסה וערן זהבי עם אמיתי ארגמן ואחיו של רום ברסלבסקי (ההתאחדות לכדורגל)

בנבחרת עדיין מנסים לאסוף את השברים אחרי האכזבה העצומה לפני יומיים ויו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ שוחח עם השחקנים אתמול לפני ארוחת השבת: "אני מודה לכם על המאמץ ויודע שרציתם מאוד להצליח. אני איתכם ביחד ולכן גם אני נשארתי את סוף השבוע הזה בבודפשט ולא בחרתי לעזוב. אני מצפה לראות אתכם יחד ברגע הזה. תשמרו על הכבוד שלכם, של החברים שלכם, של הצוות שמאמן אתכם. תהיו ביחד גם ברגע הזה, כי אנחנו נחווה יחד דברים יפים בעתיד. זה מבחן אופי, להישאר ביחד למרות האכזבה. מי שלא יידע לעשות זאת, לא יהיה חלק מהימים בהם תגיע ההצלחה, והיא תגיע".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button