כדורגל ישראלינבחרת ישראל

זוארץ: "עשינו את העבודה המוטלת עלינו ומנענו את ההחרמה"

לאחר שטורפדו הניסיונות להשעיית ישראל מפיפ''א, יו''ר ההתאחדות לכדורגל בירך: ''אנחנו רוצים כדורגל חיובי, כדורגל טוב. אנחנו בעד הכדורגל ורוצים לקדם את הכדורגל''. זוהר: ''ניסיון שערורייתי, נשארים על המפה''

ההתאחדות הישראלית רשמה היום (שישי) הישג חשוב כאשר הצליחה למנוע מההצעה הפלסטינית להשעות את ישראל מפיפ"א לעלות להצבעה בקונגרס בבנגקוק. במקביל, הנשיא ג'יאני אינפנטינו הודיע כי הארגון העולמי פנה למומחים משפטיים בנושא והם יגישו את המסקנות שלהם עד ה-20 ביולי לפני שתתקיים ישיבת מועצה יוצאת דופן עד ה-25 ביולי כדי לקבל החלטה על ההצעה, במסגרת מועצת הארגון העולמי.

זוארץ אמר הבוקר: "הצלחנו בעבודה מאומצת לעצור את הרצון של ההתאחדות הפלסטינאית להשעות את מדינת ישראל מהכדורגל העולמי. בעזרת החברים הטובים שלו בפיפ"א ובהתאחדויות נוספות עשינו את העבודה המוטלת עלינו ומנענו את ההחרמה של הכדורגל הישראלי. אנחנו נגד חרמות, אנחנו נגד השעיות. אנחנו רוצים כדורגל חיובי, כדורגל טוב. אנחנו בעד הכדורגל ורוצים לקדם את הכדורגל. הכדורגל מאחד, הוא לא מפלג וככה אנחנו צריכים להמשיך ולעשות. אני רוצה להגיד תודה רבה לכל אלה שעזרו לנו. תודה רבה לשר הספורט על התמיכה, תודה רבה לצוות ההתאחדות המדהים שעזר לנו. אני רוצה לאחל לכם שבת שלום. לכו תהנו מסוף שבוע של כדורגל טוב ואיכותי, כדורגל ישראלי".

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ

שר התרבות והספורט מיקי זוהר אמר לאחר ההחלטה: "מברך את כל מי שפעל מאחורי הקלעים במקצועיות ובמסירות אין קץ כדי לטרפד את הניסיון השערורייתי של ג'בריל רג'וב וחבריו להדיח את ישראל מפיפ"א, ובראשם חברי יו"ר ההתאחדות לכדורגל בישראל שינו זוארץ והצוות שלו. תודה גם לצוות המקצועי שלנו במשרד התרבות והספורט, למל"ל ולאנשי משרד החוץ. אנחנו על המפה ואנחנו נשארים על המפה. עם ישראל חי".

יו"ר הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד, אמרה: "שינו זוארץ מוביל החלטה חשובה מאוד בקונגרס פיפ"א שמתקיים בתאילנד בשעות אלה. נאום הסיכום המצוין של אינפנטינו הנשיא הוא סיכום נכון וברוח ערכי הספורט. אנחנו כאן בשביל לאחד ולא לפלג ויש עלינו אחריות לאפשר לכולם ליהנות מכדורגל. זוהי החלטה מושכלת וראויה! ברכות לשינו, לניב ולצוות המשפטי על ניהול תהליך מקצועי ומרשים".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW