כדורגל ישראלינבחרת ישראל

זוארץ נפגש עם בכר, הבטיח להחזיר תשובה בתוך מספר ימים

יו''ר ההתאחדות נפגש בליל שבת עם המאמן שפוטר לפני שלושה חודשים מהכוכב האדום והגיש לו הצעה רשמית להיות מאמן הנבחרת במקום חזן. בכר דורש חוזה מובטח לארבע שנים וצפוי לבקש לצרף את הצוות הקבוע שלו

יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ נפגש אמש (שישי) עם ברק בכר והציע לו רשמית להיות המאמן הבא של נבחרת ישראל במקומו של אלון חזן. זוארץ אמנם לא הציב דד ליין, אך בכר הבטיח להחזיר תשובה בימים הקרובים. כפי שפורסם בישראל ספורט, ב-15 באפריל תתכנס הוועדה המקצועית של ההתאחדות ותדון במינויו של המאמן הבא, כאשר המטרה של היו"ר היא להביא לוועדה שם בודד של מאמן. כזכור, בכר לא עובד מאז שפוטר מהכוכב האדום לפני שלושה חודשים.

המאמן ברק בכר (האתר הרשמי של הכוכב האדום)

דורש בין היתר חוזה מובטח לארבע שנים ללא אפשרות יציאה של ההתאחדות. בנוסף, הוא רוצה שכר כפול מזה של אלון חזן, כ-80 אלף שקל נטו לחודש, ולבחור את הצוות שלו, שיכלול גם את מאמן מכבי נתניה גיא צרפתי. אם בכר יסרב להצעה להתמנות למאמן נבחרת ישראל, הבא בתור ברשימת המועמדים יהיה רן בן שמעון, שמאמן כיום את א.א.ק לרנקה הקפריסאית ואימן בעבר את נבחרת קפריסין, כאשר גם רוני לוי ברשימות. בתוך כך, מנהל הנבחרת בני טבק הודיע שהוא מסיים את תפקידו לאחר עזיבת חזן ויוסי בניון.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button