כדורגל ישראלינבחרת ישראל

זוארץ: "באופ"א מבינים כמה חריגה המציאות בה אנחנו פועלים"

בהתאחדות מנסים לשכנע את אופ''א שלא להעתיק את המשחקים למדינה אחרת, אלא לדחות אותם לנובמבר. היו''ר: ''מקווה לקבל תשובות סופיות בנושא עד לשעות הערב ומעריך את המאמץ הגדול, בצד ההבנה והחיזוקים''

השיחות של יו״ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ עם ראשי אופ״א נמשכות גם הבוקר (ראשון) במטרה למצוא מועדים חלופיים למשחקי הנבחרת הבוגרת (שווייץ, בלומפילד 12.10; קוסובו בחוץ, 15.10) והנבחרת הצעירה (אסטוניה ב-12.10 וגרמניה 17.10 בארץ). התכנסות שתי הנבחרות מושהית כרגע, כאשר בנבחרת מקווים שאופ"א תלך לקראתם ולא תכריח את ישראל לשחק במצב הנוכחי ועוד במדינות שכנות, אלא תיעתר לבקשה לקיים את המשחקים במועד מאוחר יותר.

יו"ר ההתאחדות, שינו זוארץ (ההתאחדות לכדורגל)

זוארץ מסר: "אני מקווה לקבל תשובות סופיות בנושא עד לשעות הערב ומעריך את המאמץ הגדול, בצד ההבנה והחיזוקים, מצד נשיא אופ"א והצוות שלו, למצוא פתרונות הוגנים. אנחנו בקשר עם השחקנים והצוותים, מעדכנים אותם בהתפתחויות ועושים כל מה שאפשר כדי להכיל את הסיטואציה הקשה מאוד ולהבטיח שמירה על עקרונות של הוגנות וספורטיביות".

היו"ר הוסיף: "זכינו עד כה לאמפתיה גדולה מהנבחרות האחרות בבית וכמובן לעזרה מהבכירים ביותר באופ"א שיודעים עד כמה חריגה המציאות בה אנחנו פועלים בימים אלה. אני שולח החלמה מהירה לפצועים, בהם גם השחקן בן בנימין, ואת תנחומי למשפחות הנרצחים, בהם גם כדורגלן העבר ליאור אסולין אותו ליוויתי שנים ארוכות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button